Komórki macierzyste

Autor: Jonathan Slack

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łód

:

Cena:


Ty przeciwko mnie

Autor: Jenny Downham

Jeżeli ktoś skrzywdzi twoją siostrę – czy będziesz szukać rewanżu?

Jeżeli twój brat zostanie oskarżony o straszne przestępstwo – czy będziesz go bronić?

Mikey czuje bezsilny gniew. gdy jego siostra wyznaje. że została zgwałcona.

Ellie jest zdruzgotana. kiedy jej brat zostaje posądzony o napaść.

Teraz się spotykają.

Odważna powieść autorki „Zanim umrę”. To książka o lojalności i o wyborach. jakie się z nią wiążą. Ale przede wszystkim to książka o miłości.       

Jenny Downham urodziła się i wychowała w Hertfordshire jako najmłodsza z czwórki rodzeństwa. Po studiach aktorskich zaczęła pracę w niezależnym teatrze. Siedem lat występowała w najróżniejszych miejscach w Anglii – domach opieki. świetlicach. więzieniach. Pisaniem na poważnie zajęła się w 2002 roku. W 2007 roku ukazała się jej bestsellerowa i wielokrotnie nagradzana powieść „Zanim umrę”. Jenny mieszka we wschodnim Londynie. Ma dwóch synów.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 32.9


ISBN

9788394746957: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/trzej-ludzie-w-jednej-lodzi-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-jerome-k-jerome-31898u

Cena:


ISBN

9788365853271: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/europejska-wojna-domowa-ulrike-guerot-32114u

Cena:


Chemia środowiska

Autor: Jeremi Naumczyk

Degradacja środowiska naturalnego spowodowała szybki rozwój nauk. których zadaniem jest stałe poszerzanie wiedzy służącej jego ochronie. Jedną z nich jest chemia środowiska.

Niniejszy podręcznik omawia chemizm trzech elementów środowiska: chemii litosfery. hydrosfery i atmosfery.

Prezentuje m.in.:

• skład chemiczny środowiska – obecne w nim substancje chemiczne pochodzące ze źródeł naturalnych (substancje naturalne) oraz wprowadzone do środowiska w wyniku działalności człowieka. zwane zanieczyszczeniami antropogenicznymi

• procesy naturalne kształtujące skład chemiczny środowiska – geochemiczne występujące pomiędzy litosferą a hydrosferą i atmosferą oraz procesy fizyczne. chemic

:

Cena:rafał ohme książki, teoria wernera, monika jagodzińska, mossad książka, szklany tron tom 4, woń zwierzyny w mowie łowców, oczyszczanie wątroby metodą moritza, sztuka prowadzenia sporów, wolters kluwer wydawnictwo, historia ekonomii, samouczek j niemieckiego, c.k. dezerterzy, w rolach głównych, przypadki kliniczne z psychiatrii i psychoterapii, polityka spójności w polsce…