Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków – praktyczne problemy

Autor: Izabela Nowacka

Obowiązkiem pracodawcy lub zleceniodawcy jest dokonywanie potrąceń z wynagrodzenia pracownika albo wierzytelności zleceniobiorcy na podstawie zawiadomienia organów administracji państwowej i komorników. Pracodawca/zleceniodawca musi też na bieżąco informować te podmioty o każdej zmianie okoliczności wpływających na możliwość potrącenia. np. o osiąganiu przez zatrudnionego dłużnika wyłącznie wynagrodzenia minimalnego albo o rozwiązaniu z nim stosunku pracy czy też zakończeniu współpracy na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Jednocześnie należy pamiętać. że wynagrodzenie za pracę jest chronione przed nadmiernymi potrąceniami przez przepisy Kodeksu pracy. które wyznaczają granice potrąceń i kwoty wolne od potrąceń.

39.99: https://woblink.com/ebook/widzi-mi-sie-zadie-smith-137858u

Cena:


Rachunkowość w oświacie

Autor: Renata Niemiec

Specyfika wymagań wobec rachunkowości jednostek oświatowych sprawia. że osoby zajmujące się finansami tych podmiotów nierzadko borykają się z trudnościami i poszukują specjalistycznej i aktualnej informacji na ten temat. „Rachunkowość w oświacie” wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu.

Jednostki oświatowe należące do sektora finansów publicznych zobowiązane są do prowadzenia rachunkowości na zasadach określonych w ustawie z 29 września 1994 r. o rachunkowości. z uwzględnieniem szczególnych uregulowań wynikających z ich przynależności do sektora finansów publicznych. zawartych w ustawie z 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych i wydanych na jej podstawie aktach wykonawczych.

Przepisy te zobowiązują jednostki oświatowe do posiadania właściwej dokumenta

47.2: https://woblink.com/ebook/specustawa-mieszkaniowa-z-wyjasnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-137829u

Cena:


Sebastian

Autor: Sara Ney

Nie oceniaj dziewczyny po swetrze. jaki nosi!

Jameson. dla przyjaciół James. to bardzo pilna uczennica. która z biblioteki zrobiła swoją prywatną świątynię. Sebastian. dla przyjaciół Oz. to bardzo dobry wrestinlgowiec. który z biblioteki zrobił swoją prywatną salę do szybkich numerków. W wyniku głupiego zakładu poznają się bliżej. I to bardzo intensywnie.

Jednak Sebastian nie chce poprzestać na przelotnej znajomości. Chce zaprzyjaźnić się z Jameson. chce być jej bliski. chce jej stale dokuczać i zerwać kiedyś z jej szyi te przeklęte perły. Jednak dziewczyna wie. że Oz to połączenie kłopotów i sporej dawki bycia dupkiem.

Czy James pozwoli mu się zbliżyć i przekona się. że góra mięśni oraz cięty dowcip wcale nie przesądzają tego. jakim facetem jest Oz? Czy związek z takim dupkiem i kobieciar

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138799/epub

1:

:

Cena:


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788381472234: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/-to-o-nas-piotr-c-138793u

Cena:


ISBN

9788301201982: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/swinie-w-kinie-krzysztof-trojanowski-138307u

Cena:klasyfikacja dochodów budżetowych, droga do mentalnej dojrzałości, elżbieta weiss, bogdan dolnicki, wiedźmińskie opowieści poradnik, wkt fizjologia, kabarety prl, świąteczny dyżur adam kay, zranieni pdf, lech korniszewski, drugie życie izabel, łukasz zaorski-sikora, gta 5 mapa części statku kosmicznego, gry geralda…