ISBN

9788381471015: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/przyjaciel-basia-karolewicz-140738u

Cena:


Uśpiona. Który to wariant rzeczywistości?

Autor: Anka Mrówczyńska

Thriller psychologiczny – mocny. szokujący i pełen przemocy.

Sceny przesycone brutalnością i zaskakujące zwroty akcji.

Niezwykle interesująca analiza psychiki bohaterów.

Uśpiona osadzona jest w czasach współczesnych. ale dotyka późnego PRL-u. w którym bohaterowie przeżywają swoje historie. Andrzej. pozbawiający życia zwyrodniałego ojca. Majka wciąż ucieka przed czymś i przed kimś. Mściwy prokurator. który zrobi wszystko. by osiągnąć zamierzony cel. Jagoda. córka polityka podporządkowanego całkowicie pewnemu prokuratorowi.

Historie i losy bohaterów z pozoru odrębne jednak z każdą kolejną stroną zazębiające się coraz bardziej. Finał szokujący. Ujawnia jak bardzo postacie są ze sobą połączone. Dzięki temu odkryty zostanie kol

11.5: https://woblink.com/ebook/emma-jane-austen-141221u

Cena:


Z Maryją rozwiązuj węzły życia

Autor: Bożena Maria Hanusiak

Nowenna do Matki Rozwiązującej Węzły stała się jedną z najpopularniejszych modlitw naszych czasów. Jej skuteczność ma swoje źródło w bezgranicznym oddaniu w ręce Maryi. zawierzeniu Jej swoich trudności oraz wiernej modlitwie różańcowej odmawianej każdego dnia. Jeśli gaśnie w tobie radość. bo krępują cię węzły. z którymi nie możesz sobie poradzić. śpiesz do Maryi. Ona pragnie przyjść ci z pomocą we wszystkich twoich życiowych kłopotach. Bóg udzielił Jej władzy i mocy do rozwiązywania twoich życiowych problemów. Książka polecana wszystkim – niezależnie od wieku i drogi życiowego powołania. Dotyka trzynastu ważnych węzłów. z którymi zmaga się wielu z nas. Może stać się ona nie tylko pomocnym narzędziem w modlitwie o rozwiązanie owych węzłów. lecz także pomocą w od

:

Cena:


ISBN

9788395323546: Wydawnictwo

Format

10.5: https://woblink.com/ebook/keesh-syn-keesha-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-jack-london-140804u

Cena:streszczenie bajek robotów, kinezyterapia w praktyce fizjoterapeuty pdf, iwona menzel, ani słowa, sycylijczyk, ćma sennik, dywizjon krzyżówka, gra o tron książka pdf, formy wypowiedzi gimnazjum, tajemnica tajemnic, pediatria obuchowicz, marzena nykiel rodzina, krzysztof dołęgowski, jerzy jasiński, kurs biblijny, opowieści niesamowite edgar allan poe, dolina muminków w listopadzie pdf, nie moc, mariusz stasiołek…