Uwikłany

Autor: Włodzimierz Malczewski

Jeśli chcesz przetrwać. lepiej wymaż wyraz „uczciwość” ze swojego słownika

Początkujący dziennikarz gazety „Na Krzywo” dorabia jako barman w restauracji Pod Ptakiem. gdzie spotyka się elita polityczna i gospodarcza. a wieczorami bawią się służby specjalne. Niebezpieczny świat szemranych interesów kusi mężczyznę obietnicą wielkich pieniędzy i władzy. Zgadza się więc zostać informatorem i nagrywa rozmowy klientów restauracji. Jak ta decyzja wpłynie na unormowane dotąd życie młodego żurnalisty? I czy ten układ okaże się opłacalny?

Malczewski udowadnia. że nawet przebrzmiała afera polityczna może ponownie nabrać doskonałego tempa za sprawą wciągającej fabuły i realnych bohaterów. To niezwykle sugestywna książka. która powoduje. że fi

32: https://woblink.com/ebook/przepowiednia-reinkaanyiuki-wiez-plomienia-kalina-bobras-129894u

Cena:


Uwarunkowania rozwoju energetyki w zakresie polityki energetycznej i regulacyjnej

Autor: Grażyna Wojtkowska-Łodej

Mimo że energetyka. w tym zwłaszcza elektroenergetyka. już od lat 80. XX wieku podlega procesom liberalizacji. których celem jest rozszerzanie pola do działania sił rynkowych. to stanowi ona nadal przedmiot szerokiej ingerencji państwa. Uwaga ta w nie mniejszym stopniu odnosi się także do krajowej energetyki. w której proces liberalizacji trwa od początku lat 90. Minionego wieku. Ingerencja państwa w energetyce dokonuje się za pośrednictwem zarówno polityki właścicielskiej państwa – tam gdzie nadal zachowana została publiczna forma własności przedsiębiorstw energetycznych – jak i polityki energetycznej oraz szeroko rozumianej polityki regulacyjnej. Ingerencja ta jest nadal na tyle głęboka. że kreowane przez ni

29.9: https://woblink.com/ebook/lzy-tess-pepper-winters-133420u

Cena:pożegnanie z afryką online, posacki, nadwydajność mentalna, legendy zamków sudeckich, zabic ksiedza, resocjalizacja pdf, polakom i psom wstęp wzbroniony, dotyk anioła pdf, światu nie mamy czego zazdrościć, paradoks trucizn, anna monika iwaszkiewicz, archaizm semantyczny, glukhovsky metro, tsatsouline, samodzielność samorządu terytorialnego, elektryczność i magnetyzm sprawdzian, z otchłani…