E-bookowo

Format: EPUB.MOBI

14

1:

Cena:


Nowojorska skandalistka

Autor: Tara Pammi

Należąca do nowojorskiej socjety Kimberly Stanton zawsze była tą rozsądniejszą i bardziej uporządkowaną siostrą bliźniaczką. Jednak tym razem to ona wywołuje skandal za skandalem: nie zjawia się na własnym ślubie. a potem ogłasza. że jest w ciąży. Wychodzi na jaw. że przed laty wyszła za mąż. a ojcem dziecka jest Diego Pereira. z którym żyła w separacji i mieli się rozwieść. Na wieść o ciąży Diego wycofuje pozew. Ma zamiar ratować ich małżeństwo. choć nie będzie to łatwe…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Miesięcznik ZNAK nr 725 (10/2015)

Autor: autor zbiorowy

Jak feminizm zmienił nasze postrzeganie rzeczywistości społecznej? Dlaczego bywa zawłaszczany przez popkulturę i politykę? Co naprawdę wzmacnia kobiety. a co nie pozwala im wyjść poza utarte schematy?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9międzynarodowe targi książki w krakowie, jak zacząć wypracowanie, tomasz rożek książki, makroekonomia pdf, poradnik tokarza, a co jeśli, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, gramatyka jezyka polskiego, powtórzonego prawa, marek wojnar, niemcy leon kruczkowski pdf, lwie serce krzyżówka, demaskator, psychologia konsumenta, poradnik hodowcy aniołów, wypożyczalnia internetowa, ebooki do pobrania, czołg i wojna światowa…