ISBN

9788380321618: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/sultan-demet-alt-nyeleklioglu-anna-banasik-justyna-byszewska-32080u

Cena:


Bałagan. jaki zostawisz

Autor: Carlos Montero

Fascynujący thriller psychologiczny nagrodzony prestiżową Premio Primavera

Raquel jest typową hiszpańską trzydziestolatką: nie ma dzieci. pracuje dorywczo. ma za sobą epizod depresyjny. a jej mąż jest bezrobotnym pisarzem. Kiedy w końcu udaje się jej zdobyć półroczne zastępstwo w szkole średniej w Novariz. nie waha się ani chwili. Jednak senne i mroczne miasteczko od początku budzi jej niechęć. Kiedy dociera do szkoły. dowiaduje się. że Viruca. poprzednia nauczycielka. popełniła samobójstwo. Już pierwszego dnia pracy Raquel otrzymuje anonimowy liścik z narysowaną szubienicą i pytaniem:

„A tobie ile czasu zostało do śmierci?“

Raquel chce dotrzeć do prawdy. Co stało się z Virucą? Czy to samo przydarzy się i jej? I dlaczego niektóre ślady prowadzą do jej męża?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Niepowtarzalni z Wielkopolski

Autor: dr n. wet. Włodzimierz Andrzej Gibasiewicz

Niewielka grupa „niepowtarzalnych” niezwykle patriotycznych i bohaterskich. godnych podziwu i naśladowania a jednocześnie bardzo skromnych i prawych obywateli.

Książka ta związana jest z propozycją Autora wmurowania TABLICY PAMIĘCI na frontonie siedziby Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Poznaniu. zawierającą 51 nazwisk lekarzy weterynarii związanych z Wielkopolską. którzy zginęli/polegli czy zostali zamordowani w okresie walk z okupantami i innymi wrogami. ponad 70 lat temu.

Niepowtarzalni” ginęli nie tylko na froncie – w walkach nad Bzurą czy pod Monte Cassino. jako zakładnicy w pierwszych dniach wojny czy w powstaniu w getcie bądź w powstaniu warszawskim ale także w obozach. czy zamordowani strzałem w tył głowy w Katyniu. Charkow

18: https://woblink.com/ebook/alfa-jeden-adrianna-bielowiec-32215u

Cena:


Zdobyć Rosie. Początek gry

Autor: Kirsty Moseley

Poznaj losy najlepszego przyjaciela bohaterów powieści „Nic do stracenia”. Nate Peters. niepoprawny podrywacz i łamacz serc. lubi swoje życie pełne przelotnych romansów. Patrząc jednak na szczęśliwe małżeństwo Anny i Ashtona. coraz częściej zastanawia się. jak by to było. gdyby miał dziewczynę na stałe. Uznaje. że jeszcze do tego nie dorósł. Aż do czasu. kiedy poznaje Rosie. To zdecydowanie kobieta na całe życie. nie na krótki romans. Absolutnie wyjątkowa i niestety całym sercem oddana komuś innemu. Rosie nie jest zainteresowana znajomością z Nate’em. co tylko mobilizuje go do działania.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 19.99


Mózg 41 największych mitów

Autor: Christian Jarrett

Jako ludzie potrafimy rozpoznać oddalone o lata świetlne galaktyki. badać cząstki mniejsze od atomu. Nadal jednak nie rozwiązaliśmy tajemnicy niespełna półtorakilogramowej substancji. którą mamy między uszami.

Barack Obama podczas inauguracji programu BRAIN w 2013 roku

W ciągu ostatnich 150 lat opublikowano prawie dwa miliony prac naukowych poświęconych funkcjonowaniu mózgu. Choć nasza wiedza dotycząca działania tego organu rośnie w dużym tempie. wciąż jednak mózgowe mity trzymają się mocno. W dużej mierze przyczyniają się do tego media. nierzadko krzykliwymi nagłówkami zniekształcając czy wyolbrzymiając znaczenie wyników badań.

Czy rzeczywiście ludzie dzielą się na prawo- i lewopółkulowych?

:

Cena:


ISBN

9788379767700: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-zwierze-charles-foster-32193u

Cena:


ISBN

9788380643901: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/religie-swiata-antycznego-w-szesciu-tomach-tom-i-religia-starozytnej-grecji-tadeusz-zielinski-32330u

Cena:


ISBN

9788365740731: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/king-t-m-frazier-32913u

Cena:sztuka sprzedaży, magiczne drzewo i czerwone krzesło, wanda zeman, sp z oo pisownia, poślubić księcia sarah mallory, mrożek opowiadania pdf, jej sekret penelope bloom pdf, trzynascie, funkcje kognitywne mbti, stulecie winnych tom 3 chomikuj, michał pospiszyl, brakująca połowa dziejów, aleksandra zaprutko-janicka, początki terroryzmu, małgorzata trzaskowska wiek, władca świata pdf, filip springer miasto archipelag…