Rynek książki w Polsce 2016. Wydawnictwa

Autor: Łukasz Gołębiewski

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały zmiany. jakie zaszły na rynku książki w Polsce w 2015 i połowie 2016 roku. Istotną część tomu ‚Wydawnictwa’ stanowią pogłębione analizy różnych sektorów rynku książki (literatura piękna. książka dziecięca. szkolna. naukowa. literatura religijna. kartografia i przewodniki. albumy). Ponadto zamieszczono prezentacje największych firm wydawniczych w Polsce (m.in. opisy i charakterystyki przedsiębiorstw. informacje o generowanych obrotach. wielkości produkcji wydawniczej. zatrudnieniu). Książkę uzupełniają liczne tabele i zestawienia – m.in. z wynikami badań czytelnictwa. danymi na temat wielkości produkcji wydawniczej. informacja

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Krew nie wysycha nigdy

Autor: Bohdan Urbankowski

Najnowsza książka Bohdana Urbankowskiego jest ważną lekcją historii. Tworzy ją zbiór opowieści. których początkiem było zawsze czyjeś wspomnienie. Autor opowiada między innymi o zbrodniach popełnionych przez Rosjan w śląskich Przyszowicach i w Miechowicach. o łagrze nad Pieczorą. o torturach w obozie „Zgoda”. o procesie Roberta Brasillacha. Jak sam pisze. „wierność prawdzie – jak to odkrył już Conrad – jest zarazem wiernością dobru. w ten sposób »pisarz wymierza sprawiedliwość widzialnemu światu«”.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


Ironia losu

Autor: Katarzyna Misiołek

Marzena wierzy. że wciąż jeszcze ma kontrolę nad swoim sielankowym. od dawna poukładanym życiem. Mąż to jedno. kochanek to zupełnie inna bajka – tak sobie przynajmniej wmawia. Jednak uwikłana w romans z młodszym mężczyzną. który zajmuje coraz więcej miejsca w jej życiu. dzień po dniu traci dobre relacje z najbliższymi. kłamie. kręci. plączę się… Mąż długo niczego nie podejrzewa. kochanek robi się z kolei coraz bardziej nachalny. wręcz toksyczny. Twierdzi. że się w Marzenie zakochał. ale czy to na pewno jest miłość?

Zakazany związek nabiera tempa. wciąga bohaterów w wir wydarzeń. nierozerwalnie splatając ich losy. Szarpanina emocjonalna Jacka i Marzeny przypomina szaloną jazdę górską kolejką. w tle Hubert – mąż. który coraz mniej wie o własnej ukochanej. Podgryzana w

29.9: https://woblink.com/ebook/achromatopsja-artur-chmielewski-28619u

Cena:


Collected Short Stories. Volume 9

Autor: Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes is a fictional consulting detective in London 1880-1914 created by Scottish author and physician Sir Arthur Conan Doyle. Holmes. master of disguise. reasoned logically to deduce clients’ background from their first appearance. He used fingerprints. chemical analysis. and forensic science. This volume contains the final set of twelve Sherlock Holmes short stories written by Arthur Conan Doyle. The stories are not in chronological order. and the only characters common to all twelve are Holmes and Dr. Watson. The stories are related in first-person narrative from Watson’s point of view. In general the stories in The Adventures of Sherlock Holmes identify. and try to correct. social injustices. Holmes is portrayed as offering a new. fairer sense of justice.

Wyd: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9kryminalizacja, quo vadis cała książka, silent hunter 5, toxic 2, tryb rozkazujący angielski ćwiczenia pdf, wydarzenia super ekspres, podlewski marcin, nieprzypadkowa, kolej podziemna książka, test z lektury władca lewawu, wiech wiechecki, angielski dla seniorów pdf, польские падежи, biały kieł książka, teorie wymiany międzynarodowej, kpa komentarz…