Uwolnij się od cierpienia

Autor: Vanzant Iyanla

Autorka oferuje wyjątkową technikę zwaną „terapią myślenia”. Jest to proces wykorzystujący skuteczne praktyki duchowe oraz potwierdzone naukowo zjawisko neuroplastyczności mózgu. Czterdzieści dwie modlitwy i afirmacje oraz wspierające narzędzia oczyszczania energii stanowią istotę tego procesu uzdrawiania i służą usuwaniu nieświadomych. nieproduktywnych i destrukcyjnych wzorców myślowych wraz z nieharmonijną energią emocjonalną. Umożliwiają tym samym dotarcie do przyczyny osobistego cierpienia oraz wspierają podejmowanie korzystnych decyzji. Dowiesz się również. jak zyskać świadomość. czyli identyfikować negatywne myśli. Nauczysz się je kwestionować i zastąpisz je pozytywnymi. Zamienisz swoje destrukcyjne działania na takie. które przywrócą radość życia. Przeprogramuj swój umysł.

1:

Cena:


Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

Autor: Lesława N. Jaworowska

Autorka ujawnia. dlaczego to. czego nie akceptujemy. może rządzić naszym życiem oraz do czego może prowadzić wypieranie się swoich cech. Wyjaśnia. jak uzdrowić własne emocje i wykorzystać je do rozwiązywania problemów. w tym tych zdrowotnych. Prezentuje również przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich.

Dzięki niej możesz wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji. wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. Poznasz wpływ czakr na poszczególne narządy oraz dowiesz się. które wydarzenia mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Zamieszczona w książce ankieta umożliwi Ci wykonanie diagnozy własnych problemów i rozpoczęcie pracy nad nimi.

W: https://woblink.com/ebook/manifest-wolnosci-prokopiuk-jerzy-136192u

Cena:


ISBN

9788328709508: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/minecraft-wyspa-max-brooks-ewa-ziembinska-137822u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136197/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788364278549: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/schudnij-z-przyjemnoscia-podrecznik-radosnego-odchudzania-stolarz-aneta-136861u

Cena:


ISBN

9788373778955: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/miejski-mnich-shojai-pedram-135860u

Cena:klasyfikacja procesów, syn arystokraty, ars educandi, wab, dlaczego spimy, magdalena malinowska, dolina niesamowitosci, winna alicja sinicka pdf, ks ireneusz łukanowski, determinanty inwestycji, karty pracy klasa 1, małgorzata musierowicz kłamczucha audiobook, metody resocjalizacji penitencjarnej, książki na ebooka za darmo, saługa, tajemnice starożytności, kto sprawdza matury, honoré de balzac książki, pinokio carlo collodi pdf, mrożek artysta pdf, świat na rozdrożu pdf, przypadek nie sądze, szkoła zdrowia siemionowa pdf chomikuj, wojciech żabiałowicz…