https://woblink.com/product-publication/download/135854/epub

1:

:

Cena:


Jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz

Autor: Anthony Iannarino

Wbrew temu. co twierdzą ludzie. którzy osiągają słabe wyniki. sukces w sprzedaży nie jest wynikiem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek. produkt. firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.

NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych. kosztownych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą.

NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży. mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne.

NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć znajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).

Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie

:

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136981

https://woblink.com/ebook/stan-pomroczny-m-lu-cannabis-136981u

:

Cena:


Człowiek jako projekt. Od ewolucji z przypadku do transformacji z wyboru

Autor: Gregg Braden

Najwyższa pora przekroczyć granice znanej dotychczas nauki i duchowości. Tylko w ten sposób można znaleźć odpowiedź na ponadczasowe pytanie w centrum naszego istnienia: kim jesteśmy? Publikacja ujawnia techniki oparte na nauce. które obudzą wrodzone ludzkie doświadczenia głębokiej intuicji. prekognicji. zaawansowanych stanów samoleczenia i wielu innych pozornie tajemniczych lecz dostępnych dla każdego zjawisk! Czas poznać sekrety syntezy DNA i zrozumieć. czym jest mózg w sercu. Czytelnik nauczy się również korzystać z komórek serca. które myślą. czują i pamiętają. Dozna przebudzenia mocy własnych nieśmiertelnych komórek i pozna kierunek. w jakim zmierza ludzkość. A to dopiero początek zmian. jakie zainicjuje ta przełomowa publikacja. Prawdz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788365846327: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czego-nie-powie-ci-lekarz-o-chorobach-nowotworowych-bozena-przyjemska-136753u

Cena:


Tajemniczy ogród. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Tajemniczy ogród to najbardziej znana książka angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett. Opowiada losy dziesięcioletniej Mary. która po śmierci rodziców trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domostwie i pewnego dnia przypadkiem natrafia na tajemniczą furtkę… Ta ciepła historia ujmie nie tylko najmłodszych czytelników. ale wzruszy również dorosłych. Historia o prawdziwej przyjaźni. wewnętrznej przemianie i potrzebie miłości tkwiącej w każdym człowieku to wartościowa i wciągająca lektura. która oczaruje czytelnika w każdym wieku.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe eb

37: https://woblink.com/ebook/obietnice-poranka-turansky-carrie-138134u

Cena:


Przywracanie młodości. Cofnij 10 lat w tydzień. wydłuż swoje życie i zrzuć tłuszcz brzuszny

Autor: Cruise Jorge

Liczni specjaliści twierdzą. że aby wyglądać i czuć się młodziej. musisz zafundować sobie operację albo kupić drogie witaminy czy kremy. Według Autora. są oni w błędzie! Dzięki tej książce poznasz przełomową metodę – prawdziwy klucz do przeciwdziałania starzeniu się. Jest to dieta polegająca na unikaniu ukrytego cukru. a obfitująca w antyoksydanty. Jedynym sekretem przeciwdziałania starzeniu się jest ochrona skierowana od środka na zewnątrz. która polega na utrzymywaniu niskiego poziomu insuliny i wysokiego poziomu przeciwutleniaczy. Pozwoli Ci ona trzymać się z daleka od produktów pełnych słodzików i przetworzonych węglowodanów. co tym samym spowoduje. że błyskawiczne się odmłodzisz i przywrócisz witalnoś

26.9: https://woblink.com/ebook/wyszczekana-milosc-jenn-mckinlay-136765u

Cena:


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook (PDF) adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają fi

24.2: https://woblink.com/ebook/relaksacyjna-metoda-mind-calm-wspolczesna-technika-medytacyjna-wyciszajaca-umysl-i-cialo-sandy-c-newbigging-136170u

Cena:charlie i fabryka czekolady ksiazka, angielski a1 pdf, szkoła gry na fortepianie fryc pdf, nie uciekaj, podejście procesowe w wybranych koncepcjach zarządzania, pedagogika ogólna śliwerski pdf, kot tom 1, krzysztof wesołowski, davida icke, autor komedii ludzkiej, ewa woydyłło wiktor osiatyński, jak się nie martwić i zacząć żyć, matematyczny wszechświat, george r.r. martin opowiadania, ferdydurke test online, harlequin książka, cudaczek wyśmiewaczek tekst, moj zawodnik pdf, dynastia miziołkow, płonący lód nieczyste zagranie pdf, kaśka kariatyda, opowiesc wigilijna pdf…