ISBN

9788366116009: Wydawnictwo

Format

11.99: https://woblink.com/ebook/pies-baskerville-ow-arthur-conan-doyle-136246u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136245/epub

1:

:

Cena:


Turbometabolizm. Jak zapobiec otyłości. cukrzycy. chorobom serca i innym dolegliwościom metabolicznym

Autor: Vij Pankaj

Misją Autora jest pomaganie ludziom spowalniać proces starzenia się i zoptymalizować stan ciała na całą długość życia. Swój program opiera na diecie o niskim indeksie glikemicznym. przeciwzapalnej. praktykowaniu regularnej aktywności fizycznej. medytowaniu i wysypianiu się. Teraz i Ty dowiesz się. dlaczego warto mieć turbometabolizm. Poznasz syndrom metaboliczny będący przyczyną leżącą u źródeł chronicznych chorób. Wdrożysz holistyczne podejście do leczenia cukrzycy u osób otyłych i zrozumiesz znaczenie wody w diecie. Opanujesz stres zanim on zapanuje nad Tobą. nauczysz się zdrowo wysypiać i poznasz superżywność. suplementy oraz przepisy na najzdrowsze dania. Zaczniesz także efektywnie wykorzystywać indeks glikemiczny i t

24.99: https://woblink.com/ebook/swit-miedzy-dobrym-i-zlym-marta-krajewska-bernadeta-lesniowska-gustyn-135738u

Cena:


ISBN

9788365973832: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wyzwolenie-zwierzat-anna-szczesna-singer-peter-anna-alichniewicz-136788u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 136507

https://woblink.com/ebook/terrorysta-jozef-pilsudski-michal-wojcik-136507u

Autor: Michał Wójcik

Cena:


Ostatni worek cementu

Autor: Mateusz Wieczorek

Pewnego dnia Colton Avila. młody pracownik agencji ubezpieczeniowej. przypadkowo trafia w sam środek wojny mafijnej. Tak właśnie będzie wyglądał początek końca jego dotychczasowego. spokojnego życia… Chłopak musi błyskawicznie dostosować się do panujących w tym światku bezwzględnych reguł. by stać się profesjonalnym płatnym zabójcą. Szyta grubymi nićmi intryga. w którą właśnie został wplątany. ma pomóc bossowi Hugonowi Wellsowi wrócić na szczyt. Może się to jednak okazać dużo trudniejsze. niż początkowo się wydaje…

W tej tragikomicznej opowieści pełnej najczarniejszego humoru spod znaku Tarantino. mafijny światek jednocześnie fascynuje. śmieszy i przeraża. Kim tak naprawdę jest Colton. a kim są jego ofiary? Skąd wziął się niewidzialny i ekscent

20: https://woblink.com/ebook/cierpienia-mlodej-hany-katja-gorecan-136976u

Cena:


Doskonała sylwetka z EFT

Autor: Katarzyna Trzaska

Otyłość i nadwaga już Ci nie grożą – EFT – metoda opukiwania punktów meridianowych pomoże osiągnąć idealną wagę i doskonałą sylwetkę. 

Co otrzymasz. dzięki tej książce?

– Podstawowe zasady stosowania EFT.

– Mechanizmy. które uwolnią Cię od stresu i negatywnych emocji. będące podstawą Twoich problemów z wagą.

– Umiejętność kontrolowania sytuacji. w których sięgasz po szkodliwe potrawy.

– Sposoby motywacyjne. które doprowadzą Cię do idealnej sylwetki.

– I przede wszystkim: odchudzanie będzie sprawiać Ci przyjemność. więc z łatwością zgubisz zbędne kilogramy.

Publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz aż 80 gotowych ustawień EFT dostosowanych do Twoich potrzeb. Przygotowane przez wieloletnią trenerkę metody.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99słownik kolokacji, blanka lipińska 365 dni fragmenty, kolejne 365 dni pdf chomikuj, przemiany julian tuwim, call of duty ww2 pamiątki, erwin thoma, cukierku ty łobuzie audiobook, bogowie honor ankh morpork, piotr paczos, pwn skrót, prof nieumywakin, michio kaku przyszłość ludzkości, lem pdf, zabawne zdarzenie, zapadnij w serce pdf, autocad pdf, zimny wiatr, gta vice city, matematyka finansowa podgórska pdf, jeremi przybora teksty, drzwi do percepcji, śmierć na nanga parbat, pliniusz historia naturalna…