Zapach diabła

Autor: Mons Kallentoft

Nie da się uciec przed złem. szczególnie przed tym. które nosisz w sobie.

W Bangkoku znaleziono zwłoki brutalnie zamordowanej Szwedki. Na miejsce zbrodni wezwana zostaje Malin Fors. Opuściła Linköping. uciekając przed samą sobą i swoimi demonami. Otrzymała ostatnią szansę i obecnie pracuje jako oficer łącznikowy w ambasadzie szwedzkiej. Jej zadaniem jest dostarczanie informacji. Jednak sprawa zamordowanej kobiety dotyka ją osobiście. Wkrótce Malin współpracuje już z tajską policją przy skomplikowanym i niebezpiecznym dochodzeniu. Tętniący życiem wielomilionowy Bangkok wypełniają nie tylko zapachy. barwy. dźwięki i smaki – ale też korupcja. przemoc i śmierć.

Zapach diabła to dziesiąta powieść o Malin Fors i pierwsza część nowego cyklu inspirowanego ludzkimi zmysłami.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 35.9


ISBN

9788324042357: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/dwudziestolecie-od-kuchni-aleksandra-zaprutko-janicka-32293u

Cena:


Zdobywcy Grand Prix

Autor: Emilie Rose

Stadnina Sutherlandów jest dla Hannah całym życiem. Ale nie dla jej ojca. Bez uprzedzenia sprzedał posiadłość biznesmenowi Wyattowi Jacobsowi. który nie interesuje się końmi. liczy tylko na zysk. Nie rozumie. po co Hannah bezinteresownie pomaga koniom i ludziom i każe jej zakończyć działalność fundacji. Hannah nie zamierza poddać się bez walki…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:ender na wygnaniu, istp zawody, cassiano boss, wiersz do młodych interpretacja, andrzej wicher, dora kolorowanka, dobry wojak szwejk, słownik poprawnej polszczyzny online, fizjoterapia w onkologii, interpretacja ekg kurs podstawowy, spod kościoła, jane burgermeister, remigiusz mróz ekspozycja pdf, formy pracy operacyjnej, tietmar, marcin fiedorczuk, zadania z fizyki klasa 7 pdf, trylogia husycka mapa, historia muzyki prezentacja, dyspota, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook…