ISBN

9788366134690: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/najnudniejsza-ksiazka-swiata–136852u

Cena: prof. K. McCoy


ISBN

9788375619669: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/e-marketing-grzegorz-mazurek-139051u

Cena:


:

:

Cena:


Blizny

Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

Miłość wychodząca poza granice życia i śmierci.

Miłość ma różne oblicza i imiona. Nie zna granic. ale też nie trwa wiecznie. Czasami jednak śmierć przerywa najpiękniejsze z uczuć. BLIZNY to opowieść o wspaniałej miłości i ogromnym smutku po jej utracie. To opowieść o złudnej nadziei. że to co odeszło może jakimś cudem powrócić. Ale czy można kochać pomimo śmierci ukochanej?

Krzysztof Szablewski jest wziętym pisarzem. Na swojej drodze spotyka dużo od siebie młodszą Natalię. która jest chirurgiem. To jest miłość od pierwszego wejrzenia. Krzysztof i Natalia są przez kilkanaście lat szczęśliwym małżeństwem. Natalia umiera. Krzysztof popada w depresję. nie widząc sensu dalszego życia. do momentu. kiedy poznaje Annę. Kobieta swoim zachow

11.5: https://woblink.com/ebook/druga-ksiega-dzungli-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-rudyard-kipling-137819u

Cena:


ISBN

9788381194600: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/kordecki-jozef-ignacy-kraszewski-136969u

Cena:


Nevermoor (tom 1). Nevermoor. Przypadki Morrigan Crow.

Autor: Jessica Townsend

„Nevermoor” roztacza przed nami świat niesamowity. zupełnie nowy. magiczny i szalony. Tu tryumfuje wyobraźnia. smaku dodaje wyśmienity czarny humor. a sama Morrigan Crow to godna rywalka dla Harry’ego Pottera!

Dawno. dawno temu w zwyczajnym. nudnym świecie żyła sobie pechowa dziewczynka. Urodziła się w pechowy dzień. pod pechową gwiazdą i jedyne. co potrafiła. to przynosić innym pecha. Zdechł ci chomik? To wina Morrigan. Wichura wyrwała twoje ulubione drzewo? To na pewno przez Morrigan. Ale spokojnie. pechowe dzieci nigdy nie żyją długo – wszystkie umierają w swoje jedenaste urodziny.

Morrigan nie do końca wierzy w te wszystkie brednie. a jednak z niepokojem odlicza dni do urodzin. Szczególnie. że najbliżsi zamiast przygotowywać przyjęcie na jej cześć. powoli szykują się na pogrzeb… Tymczasem w TEN dzień rzeczywiście w domu Morrigan zjawia się niecodzienny gość – ale to nie śmierć we własnej osobie. a całkiem żywy. rudy dżentelmen z propozycją nie do odrzucenia.

Jupiter wyrywa dziewczynkę z jej pechowego świata i w pojeździe przypominającym olbrzymiego mechanicznego pająka zabiera ją do całkiem innego wymiaru. gdzie wszystko jest bajecznie niesamowite. Nowy opiekun chce wprowadzić Morrigan do najbardziej poważanej społeczności w Nevermoor. ale najpierw dziewczyna musi zdać cztery szalenie niebezpieczne testy i wykazać się niezwykłym talentem. który rzuci komisję na kolana. Tylko czy Morrigan potrafi cokolwiek. poza przynoszeniem pecha?

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 34.9


ISBN

9788381194617: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/wskazania-zolnierskie-waclaw-sieroszewski-137476u

Cena:stracone zachody miłości, studium przypadku logopedia, ibuk libra zut, prawo wyłączne, prawo karne kazusy, nguyen ola, miasto mafii kinga litkowiec, historia internet pdf, słownik pwn polski, sprawozdawczość budżetowa, zwiążesz, felicjan faleński, anyżowe dropsy, barbara mikołajczyk, steve liebich, dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia…