ISBN

9788381192309: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


129552

19.99: https://woblink.com/ebook/swieci-wokol-nas-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-tomasz-zajbt-anna-paczuska-grzegorz-sobczak-grzegorz-sobczak-129552u

1

:

Cena:


Matejko

Autor: Stanisław Witkiewicz

Krytyczna monografia malarstwa Jana Matejki napisana przez Stanisława Witkiewicza. polskiego malarza. architekta. pisarza i teoretyka sztuki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9: Edward Łysiak

Po powrocie z Ukrainy i rozwiązaniu zagadki zaginięcia dwójki polskich turystów inspektor Andrzej Pilarski czuje. że nie czeka go już w życiu nic dobrego. Porzucony przez kobietę. z którą planował założyć rodzinę. popada w coraz większe rozgoryczenie i frustrację. a wkrótce dowiaduje się. że cierpi na nowotwór wątroby i jedyną szansą na ratunek jest przeszczep. Chcąc odciąć się choć na chwilę od negatywnych emocji. postanawia wyjechać w podróż życia do miejsc. które zawsze chciał zobaczyć. Nawet nie podejrzewa. że wymarzone wakacje we Włoszech i Chorwacji staną się początkiem mrożącej krew w żyłach historii. a przypadkowo spotkana piękna Ukrainka o imieniu Nadia poważnie namiesza mu w głowie…

W tej pełnej napięcia powieści wątki współcze

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


ISBN

9788366134287: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/twoja-krew-nie-klamie-sabine-linek-129474u

Cena:


Mortem

Autor: Łukasz Jarosz

Powieść ostra jak chirurgiczny skalpel. mocna jak policyjny taran i ciężka jak burzowa chmura.

Przystojniak vel Krwawy Rzeźnik bestialsko morduje kolejne kobiety. Porachunki mafijne dawno wymknęły się spod kontroli samych gangsterów. Zwyrodnialcy szukają coraz bardziej wyrafinowanych sposobów na zaspokajanie żądz. Do tego sezon na zabójstwa jest intensywny niczym padający deszcz. W tym wszystkim znajduje się naznaczony przeszłością i bez przyszłości Łukasz Kowalczyk. wraz ze swoimi partnerami z wydziału zabójstw. Ten czas zmieni wszystko. Będziecie mieć w tym udział.

Powieść dla dojrzałego odbiorcy o mocnych nerwach.

Martynie Karłowskiej przedstawił się jako Krystian. No to już mieli Oskara. Tobiasza i Krystiana w jednej postaci. Dziewczyna o nowym i

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 32


https://woblink.com/product-publication/download/129809/epub

1:

:

Cena:ibuk libra sum, monika banaś, marek rabij, zabawy z prawem autorskim, szczeklik interna pdf, mary beard spqr, żywot człowieka poczciwego mikołaj rej, sensualizm oświecenie, kasdepke mity, adam nowicki, zjawiska paranormalne, minuta kątowa moa, przebudzenie lewiatana audiobook, postępowanie karne pdf, gołębiarki serial online, puc bursztyn i goście audiobook…