Męskie zwierzenia

Autor: Agnieszka Gozdyra

Mistrz świata w sztukach walki. popularni politycy. aktor. dziennikarz i satyryk. kultowy muzyk. znany tancerz oraz choreograf. co łączy ich wszystkich poza pasją zawodową i pasją do życia? Wielka miłość do naszych braci mniejszych i zaangażowanie w walkę o ich prawa.

‚Męskie zwierze(nia)’ to książka. która odczarowuje stereotyp. zgodnie z którym postrzega się panów jako nieczułych i skrywających emocje. To książka w której Robert Biedroń. Janusz Chabior. Tytus i Zbigniew Hołdysowie. Szymon Majewski. Andrzej Rozenek. Marcin ‚Różal’ Różalski oraz Leszek Stanek w wyjątkowych rozmowach udowadniają Agnieszce Gozdyrze. że także twardziele wzruszają się i reagują na krzywdę tych. którzy sami nie mają głosu i nie są w stanie się obronić.

Przy powstawaniu książki nie ucierpi

:

Cena:


Ekologia

Autor: Edward Kowal

Podręcznik obejmuje wiedzę dotyczącą nie tylko podstawowych pojęć związanych z ekologią i ochroną środowiska. lecz także aktualnie stosowanych uregulowań prawnych w zakresie celów. zadań i instrumentów polityki ekologicznej na poziomach międzynarodowym. unijnym i krajowym. Autorzy bardzo szczegółowo omówili m.in. ochronę atmosfery. przyrody o krajobrazu. zanieczyszczenia naturalne i antropogeniczne. gospodarkę wodną. a ponadto wskazali na konieczność realizacji działań ekologicznych oraz wdrażania zasad zrównoważonego i trwałego rozwoju. zwłaszcza w obliczu gwałtownego postępu technologicznego.

Książka jest dobrym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem środowiska i jego ochroną. Dzięki przyswojeniu i

79: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-typu-1-przemyslawa-jarosz-chobot-karolina-klewaniec-wypychacz-140312u

Cena: Karolina Klewaniec-Wypychacz


https://woblink.com/product-publication/download/141031/epub

1: Autor

:

Cena:


Kodeks pracy 2019.

Autor: praca zbiorowa

Od 1 stycznia 2019 r. możliwość wstępowania do związków zawodowych oraz ich zakładania uzyskają osoby pracujące na umowy cywilnoprawne i samozatrudnieni. Osobom tym będą przysługiwały ochrona przed zwolnieniem z pracy oraz inne przywileje związkowe.

Te oraz wszystkie inne zmiany w zakresie prawa pracy zostały uwzględnione w publikacji „Kodeks pracy 2019. Praktyczny komentarz z przykładami”. Zawiera ona aktualną treść ustawy oraz praktyczny komentarz do każdego działu Kodeksu pracy ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych zmian.

W publikacji omówione zostały m.in.:

● wchodzące w życie od 1 stycznia 2019 r. zmiany dotyczące prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej – wprowadzono możliwość prowadzenia dokumentacji kadrowej w f

Bartosz Wojciechowski:

Cena:


Tablica z Macondo

Autor: Stanisław Barańczak

Opublikowana w Londynie w 1990 roku książka zawiera m.in. tekst „E. E.. przybysz z innego świata”. czyli klasyczny szkic o doświadczeniu emigracji. eseje poświęcone Schulzowi i Norwidowi. piękną interpretację wiersza Zbigniewa Herberta „Pan Cogito o cnocie”. nie mówiąc już o szeregu tekstów poświęconych przekładom. odsłaniających niezwykle wyrafinowany warsztat tłumacza. Jest w tej książce. a przede wszystkim w tytułowym szkicu coś na kształt testamentu jej twórcy.

Książka została opatrzona posłowiem Joanny Szczęsnej.

To. co chcę przez to powiedzieć. sprowadza się do prostego stwierdzenia: tablica ON JEST jest nie tylko wyznaniem wiary. ale i poetyką normatywną. Nie tylko westchnieniem ul

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9krzysztof cybulski, andrzej zawadzki, andrzej batko sztuka perswazji pdf, gra o tron tom 1 pdf, schopenhauer erystyka pdf, bartosiak chomikuj, exsite pl darmowe ebook download ksiazki 1077017 jakub zulczyk slepnac swiatel, żywienie dzieci książka, adam żurawin, prosty układ tom 4, joanna dobkowska, wiedźmin kolejność sagi, podstawy finansów korenik pdf, karol tomczyk, polacy w armii pruskiej, anna wacławik orpik, henryk markiewicz instalacje elektryczne pdf, indie kolonia, sprawdziany za darmo, ostatnie zyczenie audiobook…