Cuda w Tobie

Autor: Mark Victor Hansen

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością. głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego. spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy. co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.     

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia. że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć. jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki.

A może uważasz. że nie zasługujesz na cud?

‚Cuda w tobie to wyjątkowa książka. która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów. dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej. przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.’

Daniel Amen. MD. autor Change Your Brain. Change Your Life

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 28


ISBN

9788380644076: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/dagome

Cena:


:

: Czarna Owca

Cena: 25.99


Dykcjonarz uczonych Polaków i Polek. W trzech tomach. Tom III

Autor: Ignacy Chodynicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Obszerne dzieło ułożone w formie encyklopedycznej zawierające życiorysy uczonych Polaków i Polek od czasów najdawniejszych aż po pierwszą połowę. a dokładniej: lata 30-te XIX wieku. Autor. Ignacy Chodynicki (1786-1847) był historykiem. chociaz wytyka mu się. że wiedzę zdobył jako samouk. Był duchownym. karmelitą. sekretarzem prowincji zakonnej. oraz dyrektorem biblioteki i archiwum karmelitańskiego we Lwowie. Spod jego pióra wyszły między innymi tak fundamentalne dzieła jak: „Dzieje historyczno-polityczne Europy i innych części świata na początku wieku XIX” w sześciu tomach. czy t

:

Cena:doktor sen pdf, jonathan carroll kraina chichów, farmakologia kostowski pdf, właściwości adsorpcyjne, byłam dziewczyną mafii pdf, 365 dni blanka lipińska pdf za darmo, cixin liu koniec śmierci, wojtek miłoszewski kastor, epub kindle, dom wydawniczy bellona, słownik pwn polski, szklany tron 4, seszele przewodnik, streszczenie bajki robotów jak ocalał świat, edukacja zdrowotna pdf, operacja pasztet…