ISBN

9788374534932: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/warszawskie-pasaze-krzysztof-rutkowski-125703u

Cena:


Trzykrotka

Autor: Anna Szczęsna

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Obrazy namalowane rymami

Autor: Katarzyna Krysiak

Większość z wierszy opowiada o patriotyzmie. poświęceniu i żołnierzach wyklętych. Poetka pisząc je. starała się utożsamić z bohaterami. Zastanawiała się nad ich życiem. głównie nad chwilą w której dowiedzieli się. że ich walka się skończyła. O chwili. gdy usłyszeli wyrok śmierci i momencie jego wykonania. O tym co wtedy czuli. o czym myśleli. Wiersze powstają po to. by heroiczna walka żołnierzy nie poszła w zapomnienie. Utwory tworzone zostały w różnych okolicznościach. Raz ktoś poprosił o napisanie wiersza na rocznicę śmierci. Następny. kiedy autorka zobaczyła plakat z wilkiem a obok niego bilbord z Witoldem Pileckim. Kolejnym opisanym wyklętym o którym napisała był Łupaszko. Będąc na jego pogrzebie i przechadzając się między grupami rekonstrukcyjnymi zrozumiała.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9organizacje strzeleckie, remigiusz mróz nieodgadniona, p.s. wciąż cię kocham pdf, błąd w prawie karnym, doktryna prawnicza, racer katy evans pdf pl, ewolucja życia sprawdzian, ibuk.libra.pl, psychiatria gałecki, niewinna krew, tomasz jedynak, sycylia przewodnik pdf, geometria zadania klasa 4, eckhart tolle potęga teraźniejszości mobi, dobro chronione prawem, sacram, przekleństwa niewinnosci…