Śladami Emmy

Autor: Wendy Walker

Przed trzema laty pewnej nocy znikają siostry Tanner: piętnastoletnia Cass i siedemnastoletnia Emma. Trzy lata później Cass powraca sama. Opowiada o porwaniu i zdradzie oraz o tajemniczej wyspie. na której obie były przetrzymywane. Jednak dla psychiatry sądowego dr Abby Winter coś tu się nie zgadza. Przyglądając się wnikliwie tej dysfunkcyjnej rodzinie. odkrywa relacje. w których naruszane są granice. a kontrolę sprawuje narcystyczny rodzic. Powrót jednej z sióstr może zwiastować dramatyczne wydarzenia.

Autorka bawi się z czytelnikiem w kotka i myszkę. Z każdym rozdziałem wychodzą na jaw kolejne warstwy historii i gdy tylko wydaje nam się. że już wiemy. kto jest złoczyńcą. a kto ofiarą. Walker zmusza nas. byśmy zastanowili się nad tym jeszcze raz. Zapadający w pamięć. świetny thriller.

Amazon Book Review

Zakręcony thriller. który zmusza czytelników do ciągłego zgadywania.

The New York Times

W tym wciągającym thrillerze psychologicznym Walker pokazuje. w jaki sposób narcystyczna. egocentryczna matka może wywierać wpływ na dzieci. Obraz ten pogłębia się z każdym rozdziałem. aż do szokującego finału.

Publishers Weekly

Wendy Walker pracowała jako adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym i doradca ds. inwestycji. Jej pierwszy thriller Nie wszystko zostało zapomniane stał się międzynarodowym bestsellerem. a prawa do ekranizacji filmowej sprzedano Reese Witherspoon oraz Warner Brothers. Wendy mieszka w Connecticut. gdzie zajmuje się wychowywaniem trzech synów i pisaniem kolejnej powieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


https://woblink.com/product-publication/download/130045/pdf

1:

:

Cena:


Rozliczanie VAT w działalności sezonowej

Autor: Marcin Jasiński

Wakacje to okres. w którym wielu podatników decyduje się na podejmowanie działalności sezonowej. W związku z tym mają oni wątpliwości. czy powinni się z tego tytułu rejestrować do VAT. czy muszą mieć kasę fiskalną oraz jakie stawki VAT zastosować do wykonywanych przez siebie czynności. Niezależnie od tego. czy podatnik prowadzi działalność zarejestrowaną. czy też nie dla celów rozliczeń VAT traktowany jest jako podatnik. Obowiązki w zakresie VAT zależą od rodzaju prowadzonej działalności i wysokości osiąganych obrotów.

W publikacji przedstawiamy kompleksowe omówienie zasad rozliczania VAT w działalności sezonowej dotyczące:

• rejestracji w zakresie podatku VAT.

• wypełniania deklaracji VAT.

• ewidencji obrot

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 26.9


Czyste mięso

Autor: Shapiro Paul

Historia dzieje się na naszych oczach: odkryto sposób na wytwarzanie wystarczającej ilości jedzenia dla wciąż rosnącej ludzkiej populacji.

Ziemia ledwo dyszy. Wzrost zaludnienia i popytu na mięso. jaja. nabiał i skórę sprawia. że przemysłowa hodowla miliardów zwierząt stała się ze wszech miar szkodliwa. Nie ma nic naturalnego w kurze. której podaje się stymulatory wzrostu i hoduje w szopie z kilkudziesięcioma tysiącami innych. ani w krowie czy świni. które wraz z paszą wchłaniają obłędne ilości antybiotyków.

Dlatego trwają zaawansowane prace nad produkcją i komercjalizacją czystego mięsa – prawdziwego mięsa – tworzonego bez udziału zwierząt. Naukowcy zapewniają. że rozwój mięsa z tkanki zwierzęcej nie da fałszywego mięsa. tak jak sklonowanie owcy nie doprowadziło do powstani

31: https://woblink.com/ebook/pod-woda-steadman-catherine-129124u

Cena:ryzyko gangstera pdf, w co grają ludzie ebook, kontrproduktywne, napraw sie ksiazka, graveyard keeper science, filozofia pozytywistyczna, z przysłowiami za pan brat, tina mouneimne, wartości muzyczne, mj de marco, assassin’s creed objawienia, personalny krzyżówka, hanna bakuła blog, cykl życia produktu pdf, strategie marketingowe pdf, głosu, pomnik cesarzowej achai tom 2 pdf, rozmówki włoskie pdf, darmowe mobi, sprawdziany matematyka klasa 4…