Przystanąć w drodze

Autor: Jacek Salij

Czy religia jest sprawą prywatną? Dlaczego nudzę się w kościele? Skąd wiedzieć. że życie ma sens? Czy małżonkowie muszą mieć dzieci? Na te i wiele innych pytań szuka odpowiedzi w Przystanąć w drodze dominikanin ojciec Jacek Salij. Ten ceniony duszpasterz i autor wielu książek od lat mierzy się z trudnymi problemami. z którymi przychodzą do niego ludzie. Radzi. jak stawić czoła nałogowi hazardu. który niszczy rodzinę. a także jak przekazać bliskiej osobie prawdę o rychłej śmierci. Nie ucieka od tematu księży zrzucających sutannę czy łamiących celibat. Towarzyszy w ciężkich chwilach tym. którym rozpadło się małżeństwo. „Teksty te powstawały w wyniku moich poszukiwań mówi. – Chyba w żadnym z nich nie pisałem tego. co z góry wiedziałem. Pracując nad nimi. również sam poznawałem wyraźniej i głębiej prawdę. którą chciałem przekazać”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 27.99


Noc ósma

Autor: Sebastian Fitzek

FITZEK poraża i przeraża…
Uważaj: to może zdarzyć się naprawdę.
KażdemuTobie też!

Jest ósmy dzień ósmego miesiąca roku. Ósma wieczór. Masz cały kraj wrogów. Czy przeżyjesz Noc Ósmą?
Wyobraź sobie internetową loterię. w której każdy może zgłosić najbardziej znienawidzoną osobę. Ósmego sierpnia zostanie wylosowany jeden człowiek. Przez całą noc będzie on wyjęty spod prawa. Każdy może go bezkarnie zabić. I dostanie za to nagrodę – dziesięć milionów euro.
Uwaga: to dzieje się naprawdę.
Masowy eksperyment psychologiczny wymknął się spod kontroli.
A wylosowano twoje nazwisko…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


https://woblink.com/product-publication/download/128837/epub

1:

:

Cena:


Korneliusz i Incendium

Autor: Tomasz Raksa

W mieście elfów. magicznym Stilgado. płonie boski ogień Incendium. Za murami. które oddziela od ludzkich królestw nieprzebyta puszcza. tętni barwne życie.

Czarodziej Korneliusz – elf dyplomata. oficjalny reprezentant miasta – wędruje między królestwami. o władzę nad którymi walczy bezwzględny Berer. renegat opanowany żądzą wyniszczenia rasy ludzkiej.

Podczas jednej ze swych wypraw Korneliusz ratuje chłopca sierotę.

Czy młody czarodziej odwdzięczy się swemu wybawcy?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28równania reakcji spalania, dzieci szatana, steinbeck grona gniewu, 365 dni audiobook za darmo, strażnicy zamku penhallow, 365 dni chomikuj film, biały kieł jack london, logika talmudu pdf, rozwiązywanie konfliktów pdf, jak poderwać dziewczynę, profilaktyka logopedyczna w przedszkolu, olga rudnicka bibliografia, chilling adventures of sabrina komiks, piotr mikuli, herlock sholmes, nauka angielskiego pdf, jurek olszewski, arkadiusz wowerka, myśli i słowa klasa 7, granica zofia nałkowska, czas rozliczen, rozmowa handlowa przykłady, dziedziczki, pielęgniarstwo hematologiczne pdf, bruno kadyna…