Silver Stag

Autor: Rosner A.M.

Kapitan Timothy Cuthrow i załoga Silver Stag powracają!

W New Providence powoli formuje się Republika Piratów. Sprawująca rządy Rada. w skład której wchodzą dowódcy cumujących w porcie Nassau niezależnych jednostek. podniosła wyspę z ruin. Handel uprawiany na niebezpiecznych wodach pomiędzy wyspami Bahama kwitnie. a apatyt morskich rabusiów rośnie.

Na jednym z posiedzeń samozwańczych władców Republiki ujawniony zostaje zrabowany kilka dni wcześniej list. który daje nadzieje na pomnożenie majątku i mocno rozbudza piracką wyobraźnię. Z dokumentu wynika. że pewien zamożny kupiec z okolic Panamy planuje przenieść swój interes na Florydę. a część majątku odesłać do Kadyksu. do głównej siedziby rodzinnej faktorii. I nie byłoby w tej wiadomości nic specjalnie intere

32: https://woblink.com/ebook/dom-na-farmie-ruth-logan-herne-138610u

Cena:


Ale musicale!

Autor: Daniel Wyszogrodzki

Daniel Wyszogrodzki. wybitny znawca musicalu. napisał książkę. jakiej jeszcze w Polsce nie było – książkę potrzebną i myślę. że przez wielu długo wyczekiwaną. Fani i miłośnicy teatru muzycznego będą zachwyceni!

Łukasz Zagrobelny

Śledząc historię musicalu. autor nie traci z oczu związków Broadwayu z jazzem. co nas niezwykle cieszy. bo większość standardów Wielkiego amerykańskiego śpiewnika pochodzi z musicali. 

Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski

Daniel napisał rzecz niezwykłą – wszystko. co chcielibyśmy wiedzieć o musicalu. ale baliśmy się zapytać.

Grzegorz Turnau

Broadway. West End i reszta świata – sto lat musicalu!

Napisane z polotem teksty o spektaklach i ich twórcach. Omówienia tak ważnych musicali jak West Side Story

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22powieści przygodowe, klasyfikacja procesów, anna szafrańska malwina, joanna tekieli, sztuka kochania. historia michaliny wisłockiej download, urszula czartoryska, dziewczyna w parku, głód hamsun, anachronizmy, jednak mnie kochaj, plastusiowy pamiętnik ilustracje, kolory zła czerń, nowoczesne akwarium, zatrucie ostre, psychologia rozwoju człowieka bee pdf, leon wachholz, jak mniej myslec pdf, jeannette kalyta położna, ubg, brudna piłka. z archiwum football leaks, gleboznawstwo pdf…