https://woblink.com/product-publication/download/8780/epub

1:

:

Cena:


name

a/0/_name: a/0/__text

desc

attr/a/1/_name: attr/a/1/__cdata/0

Cena: _price


ISBN

9788395323560: Wydawnictwo

Format

10.5: https://woblink.com/ebook/przemyslny-porportuk-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-jack-london-140806u

Cena:


Szatan i spółka

Autor: Konrad T. Lewandowski

Adaś. uczeń warszawskiego gimnazjum. musi rozwiązać zagadkę pewnej złowrogiej korporacji. Tak. musi – po prostu nie ma wyjścia. Innych gimnazjalistów intryga kryjąca się w posępnym drapaczu chmur na pewno by odstraszyła. ale Adaś to przecież zdolny informatyk i nieodrodny prawnuk słynnego Adama Cisowskiego. znanego kiedyś jako szatan z siódmej klasy. Na pradziadka Adaś zawsze może liczyć – i tak samo na Ewę: wrażliwą na cudzą krzywdę i przebojową koleżankę z klasy. która nie boi się mafiosów. korporobotów ani sił nieczystych…

Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałów historycznych. powieści historyczno-przygodowych. SF i fantasy.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 26.99tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń, projektowanie instalacji elektrycznych pdf, bez przebaczenia lingas, frankenstein mary shelley pdf, muzyka wielogłosowa, kocie worki, słowiańskie runy, harlen coben, gordian grzech, jan potocki rękopis znaleziony w saragossie, więzy sierra cartwright chomikuj, współczesne systemy polityczne żmigrodzki pdf, woś rafał, ego vs ja, krzysztof jarosz…