Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program. jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne

Autor: Sophie Uliano

Autorka przedstawia skuteczne rozwiązanie mogące zrewolucjonizować sztukę dbania o urodę. Dowiesz się jak wyglądać na wypoczętą i promienną bez bolesnych godzin spędzonych w gabinecie chirurga plastycznego czy stosowania szkodliwych kremów bądź balsamów. Poznasz holistyczny program obejmujący żywienie. pielęgnację ciała i metody na odzyskanie młodości takie jak joga. techniki oddechowe czy detoks. Otrzymasz sprawdzone informacje o komercyjnych i naturalnych produktach do pielęgnacji osobistej. Będziesz mogła łatwo i małym kosztem samodzielnie wykonać kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała. W książce znajdziesz również wiele przepisów kulinarnych na potrawy. które wzmocnią Twój organizm i odbuduj

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324054626: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/w-tajnej-sluzbie-kacper-sledzinski-134108u

Cena:


ISBN

9788375515688: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/ksiazeta-wola-blondynki-loretta-chase-137490u

Cena:chlopak ktory o mnie walczyl pdf, metody zarządzania produkcją, nowy patrol, radzik zuzanna, podstawy anatomii człowieka gołąb, zwariowałam, taktyczne ratownictwo medyczne, zły król holly black pdf, chyłka tom 1, przygody odyseusza streszczenie przygód, bankowosc detaliczna, o nieistnieniu boga, fundusze strukturalne 2014 2020, dran z manhattanu pdf, evangelium vitae pdf, gazeta dobre rady, książki podobne do greya…