Prawo przedsiębiorców. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Dominik Majewski

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej z nowymi przepisami. tworzącymi łącznie tzw. Konstytucję Biznesu. które są zawarte w:

● ustawie z 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o zasadach uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Przygotowaliśmy ją z myślą o

:

Cena:


Formy muzyczne

Autor: Marek Podhajski

Nowe. uzupełnione i rozszerzone wydanie książki Formy muzyczne autorstwa prof. Marka Podhajskiego – cenionego i poszukiwanego podręcznika dla wszystkich. których interesują studia z teorii muzyki. Publikacja przygotowuje studentów do świadomej percepcji dzieła muzycznego oraz jego samodzielnej analizy. Pozwala zdobyć wiedzę na temat kształtu formalnego utworów charakterystycznych dla poszczególnych epok i stylów muzycznych. elementów dzieła muzycznego i jego oddziaływania na wyraz artystyczny utworu. Poszerza wiedzę na temat zapisu nutowego. muzycznej terminologii oraz repertuaru różnych stylów muzycznych na przestrzeni wieków.

W poszczególnych wykładach autor objaśnia pojęcia formy dzieła sztuki i dzieła muzycznego. pojęcie analizy dzieła muzyc

:

Cena:


Piastowskie strony

Autor: Anna Plenzler

Wycieczka po nowym Szlaku Piastowskim z przewodnikiem Anny Plenzler z pewnością wzbogaci i uporządkuje wiedzę turystów na temat pierwszej panującej w Polsce dynastii. Autorka zgodnie z koncepcją zrewitalizowanej trasy skupia się na tych pamiątkach minionych czasów. które powstały do śmierci ostatniego piastowskiego króla. oraz na instytucjach współczesnych traktujących o początkach polskiej państwowości. Oprócz informacji o obiektach ze szlaku. ciekawostek. artystycznych zdjęć i praktycznych map czytelnicy znajdą w przewodniku ciekawe wywiady z wybitnymi archeologami. których odkrycia i badania z ostatnich kilku dekad zmieniły obraz Polski sprzed tysiąca lat.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Miejskie Posnania

Cena: 35.1


Piłsudski. Dmowski i niepodległość. Osobno. ale razem

Autor: Tadeusz A. Kisielewski

Jak Dmowski i Piłsudski wykorzystali w 1918 r szansę na odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Jak to się stało. że Polska zdołała odzyskać i obronić niepodległość? Co było głównym czynnikiem sprawczym? Niestety odpowiedzi na te pytania najczęściej były i są uzależnione od politycznych preferencji osób zabierających głos w tej sprawie.

Co nie znaczy. że wszystkie są fałszywe. Tadeusz Kisielewski. politolog. przyznaje rację Romanowi Dmowskiemu. że był to wynik współdziałania wielu czynników. przeważnie od nas niezależnych. korzystnej sytuacji międzynarodowej. Dopiero na tle uwarunkowań zewnętrznych można mówić o wkładzie w to dzieło samych Polaków.

Nigdy by jednak do tego nie doszło. gdyby Polacy nie potrafili wykorzystać tej nadzwyczajnej koniunktury. Gdyby mężowie stanu miary Dmowskiego i Piłsudskiego mimo politycznych różnic i osobistych uprzedzeń nie zdecydowali się współpracować. Kwestią otwartą pozostaje ocena. w jakiej mierze im się to udało.

Nie ma natomiast wątpliwości. że nigdy – ani wcześniej. ani później – Polska nie otrzymała od losu tak nieoczekiwanej i hojnej szansy jak w 1918 roku.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9


Testowanie oprogramowania w praktyce

Autor: Adam Roman

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury testerskiej. Autorzy – praktycy testowania – przedstawiają rzeczywiste problemy. z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy. jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji. ponieważ Czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów.

Teksty wchodzące w skład książki dotyczą bardzo zróżnicowanych obszarów testowania. takich jak:

* automatyzacja.

* testowanie urządzeń mobilnych.

* testowanie użyteczności.

* testowanie wydajnościowe.

1:

Cena:


ISBN

9788395043116: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/zapomniane-zycie-anna-ostrowska-126213u

Cena:


Krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 67 krzyżówek dla dzieci w wieku 7-10 lat. Każda krzyżówka zawiera różnorodne tematycznie zadania. Dla ułatwienia. w każdym haśle wpisana jest jedna litera. Zatem z powodzeniem poradzi sobie z nimi każdy mały miłośnik łamigłówek.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10a giddens, leon gradoń, atlas świata pdf, zespol psychoorganiczny, zegarmistrz wrzeszcz, kaizen książka, ada palmer, ksiązki online, hotel erotyczny, amerykańska sielanka philip roth, marek fałdowski, retoryka arystoteles pdf, dodaj mi skrzydeł jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną, jakość oprogramowania, dłuższe formy wypowiedzi egzamin gimnazjalny, medal of honor: allied assault, zły król holly black pdf, funny hill, jak stosować mms, śpiąca królewna charles perrault…