ISBN

9788381252935: Wydawnictwo

Format

Autor: Anna Gielewska

Cena:


Smocza krew. Nowy sprzymierzeniec tom 2

Autor: Magdalena Marków

Walka z Dhalią trwa. Nie widząc innego wyjścia. Drasan oraz jego towarzysze postanawiają odszukać kryjówkę Alt’ara – legendarnego przywódcę grupy najemników zwących się “Gildią zabójców”. Książę żywi nadzieję. że uda mu się przekonać go do zawarcia sojuszu przeciwko czarownicy i jej nowemu pomagierowi. Jednak współpraca z zabójcą nie układa się tak jak się tego spodziewał.

W tym czasie król Riden przygotowuje się do wypowiedzenia wojny Antui. Dzięki darowi czarownicy jest całkowicie pewien swego zwycięstwa. Jednak Dhalia. która przywykła do pociągania za sznurki wcale nie wydaje się zachwycona sprowadzeniem do roli narzędzia. Potajemnie knuje intrygę. która pomoże jej się pozbyć ambitnego młodzieńca. Niestety jej pl

59: https://woblink.com/ebook/w-poszukiwaniu-zwinnosci-w-architekturze-systemow-it-krzysztof-bonczak-126191u

Cena:


Zanim zawieje wiatr

Autor: Katarzyna Wójcik

Ile zdołasz poświęcić. by zdobyć klucz do niewyobrażalnej potęgi?

Wiele wieków temu chciwość spopieliła królewskie ziemie. Pamięć o wojnie. która z najgłębszych czeluści wywabiła bestie. a z cienia – zaciekłych wojowników. dawno już się zatarła. Przetrwała jedynie legenda o kamieniach Lyshanach i ich mocy.

Wiele lat po tych wydarzeniach młody Yun decyduje się opuścić rodzinną wioskę. Impulsem do wyprawy jest lęk o życie najbliższych i słowa zakapturzonego Nieznajomego. Wkrótce Yun poznaje ambitną młodą alchemiczkę Minę oraz skrytobójcę Garetta. by wraz z nimi wyruszyć w podróż po Czterech Krainach. Wspólnie mierząc się z napotykanymi niebezpieczeństwami. tworzą osobliwą drużynę. W dążeniu do zdobycia Lyshanów każdemu z nich przyświecają jednak odmienne cele.

I tylko kwestią czasu pozostaje. kto zdradzi pierwszy…

Zanim zawieje wiatr to opowieść o pełnokrwistych bohaterach. przemierzających barwny. a zarazem pełen niebezpieczeństw świat Czterech Krain. z pietyzmem stworzony przez autorkę. Wciągająca lektura o podróży. pragnieniach oraz zaskakujących powiązaniach między bohaterami. która nieraz zamiesza emocjami czytelników.

Karolina Sypniewska i Piotr Kowal

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Bieg do gwiazd

Autor: Smoleń Dominika

Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny?

Cukrzyca. Słowo. które zmienia życie na zawsze. Choroba. z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa?

Ada była pewna. że usłyszała wyrok śmierci. Bez wsparcia rodziców i przyjaciół coraz bardziej zamykała się w sobie. popadając w depresję. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostała list od babci. który diametralnie zmienił jej nastawienie do rzeczywistości. Zapragnęła stać się normalną nastolatką. nawet jeśli oznaczałoby to walkę z własnymi słabościami.

Bieg do gwiazd to wstrząsająca historia o dziewczynie. która uczy się żyć na nowo. Historia. obok której nie można przejść obojętnie.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


Jak wygrać każde negocjacje

Autor: Robert Mayer

Dobry negocjator to ktoś. kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty. nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. Odkryje przed tobą potężne narzędzia negocjatora. korzystając z:

– najnowszej wiedzy w dziedzinach: psychologii. lingwistyki. adwokatury sądowej. sprzedaży i komunikacji.

– własnego doświadczenia w potyczkach z ponad dwustoma mistrzami negocjacji na całym świecie.

– historii spraw klientów. których reprezentował tysiące w trakcie swojej wieloletniej kariery prawniczej.

Robert Mayer podpowie ci. jakie taktyki się sprawdzają. a jakie nie. Z tej książki dowiesz się. co robić. gdy czujesz. że uderzasz głową w mur. gdy twoje propozycje są o

:

Cena:


ISBN

9788375613780: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/jak-i-o-czym-po-angielsku-praca-rodzina-szkola-zdrowie-zakupy-izabella-rodzik-sambierska-127305u

Cena:


ISBN

9788301200381: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/testowanie-oprogramowania-w-praktyce-adam-roman-karolina-zmitrowicz-126968u

Cena: Karolina Zmitrowicz


Herkules (Tom 3). Bambi

Autor: Mons Kallentoft

Kolejne śledztwo inspektora Zacka Herry’ego!

Widok. jaki ukazuje się oczom policjantów na jednej ze sztokholmskich wysp. jest makabryczny. wręcz surrealistyczny. Wygląda na to. że młodzi ludzie z wyższych sfer przeprowadzali jakieś hedonistyczne rytuały. których finałem była krwawa jatka. Kiedy dochodzi do kolejnego zbiorowego samobójstwa. policja nadal nie ma żadnego tropu.

Wszystko wskazuje na to. że po raz pierwszy od dawna życie inspektora policji kryminalnej Zacka Herry’ego toczy się właściwym torem. Ta dobra passa trwa jednak tylko chwilę. Koszmarna osobista tragedia. już wkrótce po raz kolejny przewraca jego świat do góry nogami. Mimo to Zack uważa. że jest w stanie rozwiązać sprawy samobójstw – jeśli tylko pójdzie tropem śmiercionośnych różowych tabletek z wizerunkiem Bambiego.

Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach cyklu autorzy otwierają przed czytelnikami wrota do brutalnego sztokholmskiego świata przestępczego. zapewniając równie wartką. pełną napięcia fabułę. I równie przerażającą.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9farmagedon, joseph heller paragraf 22, przemyslaw borkowski, jak wyobrażam sobie świat, michał lubowicki, erotyczne książki, 12 posterunek, ślady sprzed milionów lat, m łobocki, recław remigiusz, międzynarodowa ochrona praw człowieka, uwikłani 4 pdf, umykająca panna młoda pdf, mużyk, grzeczność językowa w tekstach kultury, odpisze, opaliński bartłomiej…