Co się stanie z Ameryką

Autor: Warakomska Dorota

Ostatnia kampania wyborcza obnażyła wszystkie problemy. słabości i lęki Ameryki. Dorota Warakomska pokazuje je oczami zwykłych ludzi. Ta książka to zapis jej podróży. podczas których pokonała tysiące kilometrów i odwiedziła 20 stanów. Autorka odwiedza miasta. wsie. miasteczka zgłębiając niezwykle wysoki poziom rozczarowania jednych Amerykanów. nadzieję drugich. tęsknotę trzecich. niezdecydowanie innych. Przygląda się pracy sztabów wyborczych. tłumacząc specyfikę wyborczej machiny. która w USA jest niezwykłym zjawiskiem. 

 

Jak to się stało. że na Donalda Trumpa. multimilionera i gwiazdora showbiznesu. znanego z dość lekceważącego stosunku do kobiet. oskarżanego o seksizm. rasizm i ksenofobię zagłosowała większość białych kobiet? Dlaczego doskonale przygotowana do objęcia

44.9: https://woblink.com/ebook/samoswiadomosc-emocji-i-percepcja-wlasna-kompetencji-spolecznych-a-osiagniecia-szkolne-uczniow-z-dysleksja-w-wieku-dorastania-izabella-kucharczyk-agnieszka-dluzniewska-126195u

Cena: Agnieszka Dłużniewska


Jak w raju

Autor: Anne Mather

Raj na Seszelach. Riva i Damiano przeżyli burzliwy romans zakończony równie burzliwym rozstaniem. Damiano zarzucił Rivie kłamstwo. chociaż sam też często mijał się z prawdą. Po pięciu latach spotykają się ponownie. Damiano proponuje Rivie atrakcyjną pracę na Seszelach. To dla niej szansa na zawodowy sukces. ale też igranie z własnymi uczuciami. bo dawny kochanek nadal nie jest jej obojętny.Kolory Polinezji. Taryn nie domyśla się. że biznesmen Cade Peredur oferuje jej pracę sekretarki. bo ma w tym ukryty cel. Chce ją bliżej poznać i dowiedzieć się. czy jest winna tragicznej śmierci jego przybranego brata. Cade zabiera Taryn w podróż służbową na polinezyjską wyspę. by tam zrealizować swój plan. Nie wszystko jednak idzie po jego myśli. Spotkanie na Karaibach. Rachel jedzie n

37.8: https://woblink.com/ebook/wplyw-modernizacji-i-kryzysu-na-dynamike-zmiany-w-unii-europejskiej-anna-wierzchowska-127722u

Cena:


Więźniowie miłości

Autor: Grace Burrowes

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.
Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu. że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…
Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża.
Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.
Lecz czy dwoje ludzi. którzy tyle wycierpieli. ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza. że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8klaun bez rekwizytów, kodeks administracyjny pdf, będe przy tobie, pokolenie wyżu depresyjnego, buszujący w zbożu ebook, wielka historia sztuki tom 8, w wysokiej trawie opinie, olga sawicka bestia, królowa śniegu andersen pdf, biologia molekularna krótkie wykłady, powieść marii kruger, spieszczenie, małgorzata niewiadomska cudak, iwona maciąg, czas patriotów online, intp osobowość, biomechanika pdf, anna kwiatkowska drożdż…