To właśnie Nowy Jork

Autor: Sarah Morgan

Oto Molly – sławna autorka blogu. która uważa się za eksperta do spraw męsko-damskich relacji. ale sama nadal nie doszła do siebie po ostatnim nieudanym związku. Nie szuka partnera. jedyną miłością jej życia jest teraz dalmatyńczyk Valentine. Oto Daniel – cyniczny prawnik specjalizujący się w sprawach rozwodowych. Zwolennik niezobowiązujących romansów. bo zero zaangażowania to zero cierpienia. Jego uwagę zwraca pewna atrakcyjna kobieta. którą widuje codziennie biegającą po Central Parku z dalmatyńczykiem. Wypożycza psa. uznając. że to świetny sposób. by nawiązać znajomość. I Molly. i Danielowi wydaje się. że wiedzą o związkach wszystko. ale to tylko złudzenie.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 24.99


Gragezon

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Zakochani na Karaibach

Autor: Anne Mather

Milioner z Nowego Jorku Raphael Oliveira osiedla się na niewielkiej karaibskiej wyspie. Wpada mu w oko córka pastora Lily Fielding. Lily jest pełna obaw. czy powinna się z nim spotykać. ponieważ ludzie mówią. że znalazł się na wyspie z powodu konfliktu z prawem. Jednak jej wydaje się troskliwy i dobry i chce go bliżej poznać. Nie spodziewa się. że przeszłość Raphaela wkroczy w ich życie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99masa książka pdf, psychologia osobowości pdf, bibliografia netografia, podstawy anatomii człowieka pdf, odmiana czasowników regularnych hiszpański, ginekolodzy tajemnice gabinetów pdf, zbigniew wodecki mp3, sp-lbg, codename panzers faza trzecia, pascal myśli pdf, maurin, analiza socjologiczna, piekny gracz pdf, brzychcy, kwestionariusz temperamentu pdf, smak kwiatów pomarańczy, motywacja bez granic, kuszenie losu, wypożyczalnia ebooków online…