ISBN

9788378189435: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/strefa-interesow-martin-amis-malgorzata-chwalek-katarzyna-karlowska-17816u

Cena:


Antygona. Opracowanie

Autor: Iwona Wierzba

Książka zawiera streszczenie. plan wydarzeń. charakterystykę ważniejszych bohaterów. ważne cytaty i pojęcia oraz biografię autora. Mogą służyć jako materiał pomocniczy do analizy lektury w samodzielnej pracy ucznia.

Wydawnictwo: Albus

Cena: 3


1

:

:

Cena:


30.9

https://woblink.com/ebook/przypomnialam-sobie-marta-wyka-17762u: https://woblink.com/product-publication/download/17762/epub

:

Cena:


W pośpiechu

Autor: Tadeusz Konwicki

‚Ja bardzo dużo czytam. moja córka Marysia wygrzebuje dla mnie gdzieś w księgarniach odpowiednie książeczki. i ja tu nawet w rozmowie z panem czasem się posługuję taką pseudowiedzą. że niby coś wiem z zakresu nauki: astronomii. biologii. Tylko że ja mam ułomną pamięć i w szczegółach mogę coś przekręcić. coś przeinaczyć. coś nie tak podać. Ale w tym moim bełkocie przesłanie. to. do czego zmierzam. mnie się wydaje chyba słuszne.

Na przykład. panie Przemku. początkowo. jak zacząłem to czytać. doznawałem szoku. gdy panowie astronomowie z lubością podawali odległości w kosmosie. 4 miliardy kilometrów. Mało. 4 miliardy lat świetlnych! Ja tak troszkę byłem w lekkim. nie za silnym. szoku. A potem nagle ten szok zaczął się we mnie uspokajać i ucichł. Dlaczego.

Dlatego. że ja uświadomiłem

33: https://woblink.com/ebook/opowiesci-wigilijne-2-swierszcz-za-kominem-charles-dickens-jerzy-lozinski-19036u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/18017/epub

1:

:

Cena:marcin zabawa, www 1939 com pl audiobook, mrok we krwi, handel elektroniczny pdf, teoria mnogości pdf, dziady cz 2 tekst, magda kolikowska córka pershinga, uwikłani 3 pdf, ck dezerterzy książka, jańczuk podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych, noczkin, żona jagiełły, sylabowa nauka czytania, leon gradoń, gwiezdny grunwald, teoria adama smitha, james rollins książki, bezlitosna siła, aciman andre, zróbmy sobie raj, ludzkie działanie mises, francuski pocałunek co to jest…