Na pożółkłym papierze

Autor: Aleksandra Bartosik

Historia kobiety. która w pewnym momencie życia uświadamia sobie. że nie jest szczęśliwa. Jej wyobrażenie przyszłości skrajnie różni się od marzeń jej narzeczonego. Uwięziona w dotychczasowym życiu niczym w twierdzy. Skrępowana pragnieniami mężczyzny. który nie rozumie ani nawet nie próbuje zrozumieć jej potrzeb. postanawia odejść. A może po prostu nie umie go kochać?

Z plecakiem na plecach i niewielką sumą pieniędzy w kieszeni skazuje się na kilka tygodni tułaczki po wybrzeżu. Szybko zdaje sobie sprawę. jaką samotność na siebie ściągnęła. Wycieńczona puka do drzwi małego domku. gdzie niezwykle mądra gospodyni pomaga jej pozbierać się i zacząć nowe życie. By rozliczyć się z przeszłością. kobieta pisze listy do narzeczonego. od któ

25: https://woblink.com/ebook/anara-zaglada-marcin-zajdler-133844u

Turysta senior na rynku usług hotelarskich

Autor: Tokarz-Kocik Anna

„Niniejsza monografia dotyczy bardzo ważnego i aktualnego problemu wynikającego ze starzenia się społeczeństwa w krajach emitujących ruch turystyczny. w tym w Polsce. i związanych z tym problemów dostosowania usług do potrzeb turystów seniorów. Autorki prezentują najnowsze zagadnienia związane z tendencjami i rozwojem rynku usług hotelarskich. odnoszą się do nowych trendów. zmian pokoleniowych. nowych potrzeb turystów seniorów. a także ich podziału na różne segmenty.

(…) Poruszana w monografii tematyka może być interesująca dla różnych kręgów odbiorców reprezentujących zarówno stronę praktyczną rynku usług hotelarskich. jak też osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną na ten temat”.

Z recenzji prof. nadzw. UEP dr hab. Agnieszki Niezgody

Wydawnictwo: Replika

Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Ewidencja pozabilansowa po zmianach

Autor: Izabela Motowilczuk

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa. budżetów jednostek samorządu terytorialnego. jednostek budżetowych. samorządowych zakładów budżetowych. państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. z 2017 r. poz. 1911). To ważny akt prawny dla księgowych. Dlatego w 2018 r. publikujemy serię Poradników. w których są omówione aktualne zasady prowadzenia ewidencji księgowej w jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych. Eksperci podadzą zastosowanie w praktyce zmienionych przepisów tego rozporządzenia oraz zmian wynikających z innych aktów pr

79.2: https://woblink.com/ebook/przeksztalcenia-spolek-joanna-gawronska-emilia-bartkowiak-134478u

Cena: Emilia Bartkowiak

Wprowadzenie do filozofii religii

Autor: Meister Chad

CZY MOŻNA ZROZUMIEĆ I OCENIAĆ RELIGIĘ. BĘDĄC NIEWIERZĄCYM? CZY DA SIĘ POGODZIĆ TEORIĘ EWOLUCJI Z KREACJONIZMEM? JAK POWSTAJĄ DOŚWIADCZENIA RELIGIJNE?

Wprowadzenie do filozofii religii to kilkakrotnie wznawiana w języku angielskim synteza współczesnej wiedzy na temat filozofii religii. Chad Meister pisze żywym. przystępnym językiem i prowadzi czytelnika krok po kroku przez najważniejsze pojęcia. W dziesięciu rozdziałach prezentuje różnorodność religijną. wychodząc od cech łączących poszczególne wierzenia. takich jak jaźń czy drogi do osiągnięcia zbawienia i jego znaczenie. W interesujący sposób ujmuje zło naturalne (katastrofy) i moralne (wojny). a także relacje pomiędzy nauką i religią oraz wiarą i rozumem.

„Z pewnością jest rzeczą wartościową. jeśli a

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Wojownik

Autor: Bielecki Karol

„Wojownik” to wspomnienia Karola Bieleckiego – jednego z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w historii polskiej piłki ręcznej. To inspirująca i motywująca opowieść o człowieku. który przez ponad dwadzieścia lat uprawiał sport na najwyższym światowym poziomie i mimo przeciwności losu nigdy nie dawał za wygraną. Kiedy w 2010 roku w trakcie meczu z Chorwacją stracił oko. wszystkim wydawało się. że to koniec jego pięknej kariery. Na przekór wszystkim i wszystkiemu wrócił jednak do gry i jeszcze przez kilka lat był podporą reprezentacji Polski oraz swojego klubu. Ma w dorobku medale Mistrzostw Świata oraz tytuł króla strzelców IO w Rio de Janeiro.

Wydawnictwo: Akurat

geneza dnia kobiet, jan lichtarski, impoderabilia, glamour grudzień 2019, modele zachowań konsumentów pdf, skrzydlata trumna, paris na skraju załamania, promieniotwórczość naturalna, dynastia miziołków pdf, angielski dla wiecznie początkujących pdf, szklany tron 6 pdf, pamiętnik plastusia, iwona konarzewska, mroz kasacja, magia pdf, dżuma książka pdf, na skraju załamania paris, fiszek rekin, wydawnictwo znak kontakt dla autorów, www.ibuk.pl, nie znosi, scenariusz kabaretu dla dzieci, las informacje dla dzieci…