Rosjanin w Londynie

Autor: Carol Marinelli

Adoptowany przez bogatych Anglików Danil Zwieriew zdobył majątek i sławę genialnego biznesmena. Pewnego dnia w jego biurze zjawia się Libby Tennent. Na prośbę swojego ojca usiłuje nakłonić Danila. by wziął udział w przyjęciu wydawanym przez jego adopcyjnych rodziców. Danil doświadczył w ich domu wiele złego i nie chce się z nimi spotykać. ale bardzo pragnie poznać bliżej szczerą i pełną radości życia Libby. To przyjęcie byłoby dobrym pretekstem…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Na krawędzi

Autor: Meredith Wild

 

Olivia Bridge zawsze była grzeczną dziewczynką. Miała dobre stopnie. miłych przyjaciół i świetną pracę. którą załatwili jej bogaci rodzice. Zdecydowana żyć po swojemu porzuca swój dotychczasowy świat i angażuje się w pomoc swoim braciom. którzy otwierają w Nowym Jorku sieć fitness klubów. Kiedy już jej się wydawało. że odnalazła swoje miejsce. uświadamia sobie. że jest rozdarta między dwoma mężczyznami. którzy stawiają poważne wyzwanie jej dobroci.

Will Donovan ma fundusze. dzięki którym marzenie braci Bridge’ów może się spełnić. Uważa. że warto zaryzykować i zaciągnąć do łóżka ich zasadniczą siostrę. Liv jest najinteligentniejszą i najbardziej pruderyjną dziewczyną. jaką kiedykolwiek znał. Już nie może się doczekać. kiedy złamie jej opór.

Ian Savo nie stosuje się d

1:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788375617825: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/wycena-firmy-storytelling-i-liczby-aswath-damodaran-30513u

Cena:


Kampucza godzina zero

Autor: Zbigniew Domarańczyk

Relacja z kraju. stawiającego pierwsze kroki po ustaniu czteroletniego terroru i wymordowaniu jednej piątej obywateli. Wstrząsający reportaż o powtarzalności zła.

Tuż po upadku reżimu Czerwonych Khmerów. na początku 1979 roku. Zbigniew Domarańczyk przekracza granicę zamkniętej od czterech lat. umęczonej i straumatyzowanej Kambodży. To nie sławny na cały świat włoski reporter Tiziano Terzani wjechał wtedy pierwszy do Kambodży – jak sam twierdził. To był nasz Domarańczyk. Nowe władze wydają mu wizę wjazdową nr 1. Polski operator kamery oraz dźwiękowiec dostają wizy nr 2 i 3.

Reżim Czerwonych Khmerów dokonał jednego z największych ludobójstw w nowożytnej historii świata. Autor książki rozmawia z ocalałymi i sam siebie pyta. jak to się mogło stać. Docieka dlaczego zabijano z tak

31: https://woblink.com/ebook/nie-opuszczaj-mnie-maxim-huerta-agata-ostrowska-ewa-kaniowska-anna-pol-30926u

Cena:


Ograniczone przywództwo

Autor: Andrzej K. Koźmiński

Droga lidera to nieustanne „wykuwanie stopni w lodowcu.” jak to określa jeden z rozmówców autora. Te stopnie to: pokonywanie braku wiedzy i fachowego przygotowania do rządzenia. radzenie sobie z konkurencją wewnętrzną i zewnętrzną. zarządzanie ludźmi. a nawet doskonalenie warsztatu aktorskiego. który w wielu wypadkach okazuje się pomocny. Wspólnie z rozmówcami autor poszukuje narzędzi. które pozwalają liderom sprawniej wspinać się na pokrytą lodowcem górę. I odnajduje w ich plecakach zarówno system wartości i etykę. jak i bezwzględność w dążeniu do celu. Spora miejsca zajmują rekwizyty teatralne. bo „bez teatru byłoby nijako”. jak mówi jeden z liderów. Im częściej ten ekwipunek będzie w użyciu. tym silniejszym liderem stanie się jego dysponent.Przeprowadzone badan

:

Cena:podstawy mechatroniki, prachet, max bilski, bo wolność krzyżami się mierzy, epoka lodowcowa 8, repetytorium niemiecki pdf, ebuk libra, pilipiuk zaginiona, ads4books, nie etyczne, kompendium wiedzy o logistyce, siuda angielski pdf, kosmiczne zachwyty chomikuj, julia kubisa, michael newton wędrówka dusz, dziady cz ii pdf, w zasadzie tak, instalacje kanalizacyjne, anatomia psa pdf, czasy język niemiecki, jakie są owady, psychologia i życie zimbardo, książka hobbit, witcher 3 poradnik…