Nieświadome wybory

Autor: Jonah Berger

Większości ludzi się wydaje. że ich wybory i zachowania stanowią odzwierciedlenie ich indywidualnych. osobistych gustów i opinii. Masz dzisiaj na sobie tę. a nie inną kurtkę. ponieważ akurat ta ci się podobała. Wybrałeś taki. a nie inny zawód. ponieważ akurat ta praca wydawała ci się interesująca. Wydaje nam się dość oczywiste. że różne życiowe decyzje podejmujemy na podstawie własnych przemyśleń oraz opinii. Jak się jednak okazuje. to wcale nie jest prawda.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy. jak wielki wpływ inni ludzie mają na to. co się dzieje w każdej chwili naszego życia – i na nasze różne decyzje. od tych zupełnie błahych po te najbardziej doniosłe. Nawet zupełnie obcy ludzie mogą w zaskakująco dużym stopniu oddziaływać na nasze opinie i wybory. Okazuje się. że nasz s

44.9: https://woblink.com/ebook/sila-charakteru-james-hillman-30726u

Cena:


Gangster in London

Autor: Edgar Wallace

Zwei Gangsterbanden terrorisieren die Reichen Londons. Die „Gesellschaft zur Sicherung wohlhabender Bürger” garantiert den Reichen Londons Sicherheit – vorausgesetzt. sie bezahlen dafür. Wer der Aufforderung nicht nachkommt oder gar die Polizei verständigt. wird ermordet. Auch Elias Tanner. ein wohlhabender Bürger. wird erpresst. Seine Sekretärin Lilian Ranger findet dies heraus und verständigt die Polizei. Kurze Zeit später wird Tanner ermordet…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788365532169: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/odkrywanie-sladu-arno-stern-30956u

Cena:


ISBN

9788379007912: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/zapowiedziane-szczescie–31668u

Cena:


ISBN

9788375156690: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/replika-lauren-oliver-30931u

Cena:anthony de mello przebudzenie audiobook, podstawy geologii, emil kalinowski, snorri kristjansson, polscy odkrywcy, anna partyka, podstawowe zagadnienia zarządzania produkcją, kraje biedne, atrezja dwunastnicy, subnautica infekcja, sławomir godek, wprowadzenie do informatyki, wojna moja milosc, anna legeżyńska, darmowe ebooki online, podstawy francuskiego pdf, minimalizm w praktyce, patolodzy, gry awatar, commandos behind enemy lines misje, dziewczyna na miesiąc lipiec sierpień wrzesień pdf, gazeta dobre rady, słownik psychologiczny pdf, książka house of cards, kierunki świata ćwiczenia…