Trzecia Rzesza w 100 przedmiotach

Autor: Roger Moorhouse

Figurki przypominające Hitlera były marzeniem dzieci w nazistowskich Niemczech. Szczoteczka używana przez Führera do pielęgnacji słynnych wąsików zajmowała szczególne miejsce w jego kosmetyczce. A Eva Braun nie rozstawała się z puzderkiem na szminkę. które otrzymała od swojego ukochanego.

 

Wspomnienie Trzeciej Rzeszy przywołuje na myśl obrazy kolumn SS maszerujących defiladowym krokiem. wszechobecną swastykę. nurkujące stuki czy fabryki śmieci. jakimi były obozy koncentracyjne. Naziści dobrze wiedzieli. że otoczenie i rzeczy. których używano na co dzień. mają moc kształtowania myśli. Flagi na ulicach. stadion narodowy. samochód marki Volkswagen Garbus – wszystko mogło się stać kanałem przekazywania ideologii. Było też codziennością milionów zwykłych lud

44.9: https://woblink.com/ebook/wszystkie-kroniki-wina-marek-bienczyk-139050u

Cena:


Mikołaj na zamówienie

Autor: Jenika Snow

Najbardziej niegrzeczna historia świąteczna. jaką czytałaś!

Firma Nicka specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Zasady są proste i zakładają tylko uwodzenie i flirt.

Kiedy tuż przed świętami Nick ma odegrać rolę niegrzecznego mikołaja. nie spodziewa się. że pozna najseksowniejszą kobietę w życiu.

Rudowłosa Holly elektryzuje go tak bardzo. że mężczyzna łamie wszystkie swoje zasady. Wkrótce żadne z nich nie będzie chciało. aby te święta się skończyły.

On jest bardzo niegrzecznym mikołajem. ona jest bardzo niegrzeczną dziewczyną. która zdecydowanie zasłużyła na rózgę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 18.9


ISBN

9788366232044: Wydawnictwo

Format

64.9: https://woblink.com/ebook/wiek-skrajnosci-hobsbawm-eric-140583u

Cena:


ISBN

9788324056408: Wydawnictwo

Format

38.99: https

Cena: 33.9


Opowieść wigilijna. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: Charles Dickens

Ponadczasowa opowieść o skąpym Scrooge’u i wigilijnych duchach ukazała się po raz pierwszy w grudniu 1843 roku. z ilustracjami Johna Leecha. Tłumaczona wielokrotnie i wydawana jako Opowieść wigilijna lub zgodnie z oryginalnym tytułem jako Kolęda prozą stała się książką czytaną najmłodszym od pokoleń. Boże Narodzenie to czas. gdy idea miłosierdzia jest nam szczególnie bliska. Warto zatem właśnie w tym czasie opowiadać o niej dzieciom poprzez piękną literaturę. Nasze wydanie Opowieści wigilijnej jest wyjątkowe. Zachowaliśmy w nim oryginalny język autora oraz jednej z pierwszych tłumaczek na język polski – Cecylii Niewiadomskiej. Ponadto. ebook w wersji pdf zawiera wszystkie oryginalne ilustracje. które pojawiły się w pierwszy

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141226/epub

1: Autor

Autor

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


Moja Legia

Autor: Hadaj Wojciech

Ostro. prześmiewczo. subiektywnie. Kiedyś piłkarze byli dla niego nadludźmi. dzisiaj wręcz przeciwnie – przepłacanymi przeciętniakami. Wojciech Hadaj. najbardziej kontrowersyjny spiker stadionowy w Polsce. odsłania kulisy piłkarskiego świata.

„Moja Legia” to portret wielkiego klubu pisany przede wszystkim emocjami. a dopiero później chronologią zdarzeń i następujących po sobie trenerów i prezesów. To także „case study”. gdzie na przykładzie najbogatszego klubu w Polsce autor pochyla się nad stanem piłki nożnej. w Polsce i na świecie.

Hadaj to bez wątpienia jedna z żywych legend klubu przy Łazienkowskiej. Człowiek. który poznał wewnętrzne życie drużyny od kuchni. a raczej szatni. jak mało kto. Zna jego najskrytsze sekrety. przemilczane historie i zamiecione pod dywan niewygodne fakty. Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9krzysztof strojek, kańtoch łaska, wrota obelisków, buszujący w zbożu audiobook, łukasz gołębiewski, remigiusz mróz ekstradycja, cherezińska odrodzone królestwo, w pustyni iw puszczy do słuchania, influencerką, zarządzanie. teoria i praktyka, list motywacyjny pdf, kwestia ceny ebook, percy jackson morze potworów pdf, kasa memy, piecioro dzieci i cos, mialam dostac ksiazke, mario puzo rodzina borgiów, polacy na swiecie, rozgrywka bartek marcinkowski, fizyka budowli pdf…