Zaufaj mi

Autor: Anna Bellon

Miles rozstał się z dziewczyną. kiedy The Last Regret było u szczytu sławy. Korzystał z wolności i nie szukał nowego uczucia. a już na pewno nie spodziewał się. że jedna szalona noc spędzona z kuzynką najlepszego kumpla zmieni w jego życiu niemal wszystko.

Dla Kacey wyjazd na studia do Pittsburgha miał być nowym początkiem. Zostawiła za sobą trudny okres liceum oraz okrutnych rówieśników. którzy przez lata zamieniali jej życie w piekło. Chwile spędzone w towarzystwie Milesa były jak narkotyk. ale dla dziewczyny to było za mało – pragnęła pewności. że tym razem nie będzie cierpieć.

Czy Kacey i Miles pozwolą się porwać uczuciu. które spadnie na nich tak niespodziewanie? Czy zdołają sobie wzajemnie zaufać?

Zaufaj mi to kolejna część serii The Last Regret Anny Bellon. Opowieści o lo

https://woblink.com/product-publication/download/137147/epub: 1

Cena:


Druga Księga Dżungli. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Rudyard Kipling

Po Drugą księgę dżungli sięgnąć musi każdy. kto chce jeszcze raz przyjrzeć się losom Mowgliego – chłopca wychowywanego przez zwierzęta. Barwne. ciekawe opowiadania przenoszą czytelnika w egzotyczny świat indyjskiej dżungli. gdzie z zapartym tchem śledzi się przygody Mowgliego i jego przyjaciół. Kipling w postaciach mówiących zwierząt przemyca istotne problemy relacji międzyludzkich i skłania do refleksji także dorosłego czytelnika.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie

25: https://woblink.com/ebook/love-line-ii-nina-reichter-137818u

Cena:


Model StoryBrand – zbuduj skuteczny przekaz dla swojej marki

Autor: Donald Miller

To nie jest książka o tym. jak opowiedzieć historię swojej firmy. Na taką książkę szkoda czasu. Klientów ten temat zwykle nie ciekawi; mają do opowiedzenia własną historię.

Każdego dnia większość przedsiębiorców popełnia błąd. który kosztuje ich tysiące. o ile nie miliony złotych. Polega on na tym. że nie mówią jasno o tym. co mają do zaoferowania.

Klienci kupują. ponieważ zachęcają ich do tego właściwie dobrane słowa. a dzięki tej książce nauczysz się. jak opowiadać o swojej marce prosto i skutecznie. dzięki czemu potencjalni odbiorcy dostrzegą korzyści. jakie przyniesie im korzystanie z twoich produktów. pomysłów czy usług.

Czytając Model StoryBrand. poznasz:

• siedem uniwersal

19: https://woblink.com/ebook/migracja-kevin-nolbert-138386u

Cena:


ISBN

9788320823134: Wydawnictwo

Format

48.7: https://woblink.com/ebook/organizacja-systemow-produkcyjnych-jerzy-lewandowski-bozena-skolud-dariusz-plinta-140318u

Cena: Bożena Skołudsprawdzian ludzie bezdomni, zbigniew białas puder i pył, far cry odkupienie, monika bartnik, pacyfik i atlantyk, paweł surowiec, już mnie nie oszukasz pdf, książka o kukuczce, diabeł i tabliczka czekolady reszka, niedorzecznosc, rzeźnik z niebuszewa książka, henry miller sexus, otwórz oczy pdf, kwiatkowski robert artur, metody podejmowania decyzji finansowych, chemia pierwiastki, mentalista hitlera, dziwne losy jane eyre pdf, edukacja zdrowotna woynarowska pdf, konstrukcje stalowe pdf, położna z auschwitz pdf…