ISBN

9788301201456: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/tworzenie-i-obrobka-filmow-dla-dzieci-alicja-zarowska-mazur-dawid-mazur-137499u

Cena: Dawid Mazur


ISBN

9788365661739: Wydawnictwo

Format

29.79: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-2-ksiezyce-monarchy-dariusz-domagalski-137478u

Cena: Jakub Ćwiek


Ceny transferowe.Jak przygotować firmę do kontroli podatkowej wyd.2

Autor: Tadeusz Pieńkowski

Poradnik dla członków zarządu. dyrektorów finansowych oraz ich księgowych. jak również dla audytorów. konsultantów i biur rachunkowych próbujących uniknąć ryzyka podatkowego związanego z transakcjami przeprowadzanymi z podmiotami powiązanymi. Nowe wydanie opracowania uwzględnia zmiany w przepisach dotyczące dokumentacji podatkowych wprowadzone w trakcie 2018 r. Dodano także aktualne stanowiska Ministerstwa Finansów dotyczące obowiązków podatników w zakresie cen transferowych.

W nowym. rozszerzonym wydaniu przedstawiamy:

• jakie powinny być zadania i cele sporządzającego dokumentację cen transferowych;

• jakie są zasady wyboru podmiotu do kontroli cen transferowych;

• jak przygotować się do

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Zniknięty

Autor: Anna Robak-Reczek

Widok nieznajomej. kpiąco uśmiechniętej kobiety na rodzinnym filmie prowokuje do wznowienia poszukiwań zaginionego przed laty ojca rodziny. Żona zaginionego. ponadosiemdziesięcioletnia Irena. ma już dosyć – rachunków. obiadów. własnych dzieci. Najbardziej ma dość uporu swojego syna. któremu zniknięcie ojca nie daje spokoju i który za wszelką cenę dąży do wyjaśnienia rodzinnej tajemnicy. Prowadzone przez niego poszukiwania przyniosą rodzinie niepokój. Czy wszystkie zagadki trzeba rozwiązywać? Zwłaszcza że nie wszystkie odpowiedzi będą miłe. a niektóre pytania nadal pozostaną otwarte. Historia współczesnej rodziny z zagadką z przeszłości w tle. Pokazuje wzajemne relacje i różne. także wykluczające się. potrzeby ludzi. którzy stanowić mają wspólnotę.

Wyda:

Cena:legendarny król brytów, pisarze dla dzieci, czas krwawego księżyca, mirosław kowalski, normy żywienia jarosz, władca lewawu test, system finansowy w polsce pietrzak, podstawowe zwroty po niemiecku pdf, ewa frąckiewicz, eagle elite, czarna owieczka do wydrukowania, rola praw człowieka we współczesnym świecie, stateczność pojazdu, karolcia maria kruger pdf, księga wszystkich dusz tom 1 pdf, ona ma siłę chomikuj, innowacje finansowe, ziemkiewicz rafal, matras puls biznesu, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, joanna concejo…