Elementals. Proroctwo cieni

Autor: Michelle Madow

Pierwszy tom serii Elementals. żywiołowej odpowiedzi na Harry’ego Pottera i Percy’ego Jacksona!

Nicole Cassidy zmuszona do zmiany miasta i szkoły nieoczekiwanie dowiaduje się. że jest wiedźmą. Jej nowi koledzy są mocno zdziwieni tym. że nie wiedziała o swoim pokrewieństwie z greckimi bogami. którym zawdzięcza niezwykłe umiejętności. Dziewczyna ma dużo do nadrobienia. bo lekcje w klasie ukrytej za biblioteką. nie zapowiadają się na łatwe. Reszta uczniów doskonale zna swoją historię i od dawna uczy się panowania nad swoimi mocami.

Kiedy na niebie pojawia się Kometa Olimpijska. Nicole i czterech uczniów zostają obdarzeni mocami żywiołów. ale zostaje też osłabiony portal. który chronił świat przed groźnymi potworami. Nicole. Kate. Chris. Blake i jego dziewczyna Danielle m

:

Cena:


ISBN

9788379081066: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/listy-do-muszki-nicola-chiaromonte-125706u

Cena:bez złudzeń mia sheridan pdf, świat jako wola i wyobrażenie, święci grzesznicy tom 2 pdf, olga tokarczuk ostatnie historie, cesarscy czy gromowładni skyrim, musicam sacram pdf, poczwarka pdf, dżuma ebook, henry kissinger porządek światowy, valentina fast royal, stanisław borkowski, kolejne 365 dni blanka lipińska pdf, lars kepler piaskun, prawo spadkowe skrypt, anatomia radiologiczna, ebook download, gazeta super ekspress, rosenfeldt, ocena ekg, polityka spójności 2014 2020, czynna napaśc na funkcjonariusza policji…