ISBN

9788379950782: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/trupojad-i-dziewczyna-ahsan-ridha-hassan-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-marcin-kiszela-27974u

Cena:


Bezrobotność

Autor: Rafał Harer

„Bezrobotność” to zapis stu dziewięćdziesięciu jeden dni bez pracy. Sytuacji wydawałoby się powszechnej. ale jednak z punktu widzenia przeżywającej jednostki – sytuacji wyjątkowej. W tej powieści bezrobotność i to. z czym przede wszystkim jest kojarzona. czyli z brakiem pieniędzy i frustracją spowodowaną niemożnością znalezienia pracy. nieprzerwanie obecne na kartkach powieści stanowią tło. na którym poznajemy relacje bohatera ze światem. z najbliższymi i z samym sobą. Obserwujemy. jak się zmieniają i jak zmienia się sam bohater. Nasza obecność na świecie. nasze poglądy. decyzje. funkcjonowanie są ściśle związane z szerszym społecznym kontekstem. który niewidoczny. niewyczuwalny wikła nas w trudny lub wręcz niemożliwy do rozwiązania splot zależności. które czynią nas tymi. ki

63.2: https://woblink.com/ebook/e-urzad-cyfrowe-uslugi-publiczne-poradnik-dla-administracji-i-przedsiebiorcow-praca-zbiorowa-28739u

Cena:


Współczesna wiedza o polimerach. Tom 1

Autor: Jan F. Rabek

Materiały polimerowe są wykorzystywane we wszystkich dziedzinach techniki. a chemia polimerów to istotna. interdyscyplinarna dziedzina wiedzy. niezbędna nie tylko chemikom. ale również inżynierom. technologom. a nawet lekarzom.

Współczesna wiedza o polimerach to podręcznik akademicki. który w sposób prosty i przejrzysty opisuje wybrane zagadnienia z zakresu chemii. fizykochemii i metod badawczych polimerów. Dla każdej grupy polimerów zostały podane liczne przykłady zastosowań w nauce. technologii i życiu codziennym. na podstawie szeroko cytowanej literatury naukowej. Oprócz podziału logicznego na poszczególne tematy. wiadomości w książce zostały usystematyzowane zgodnie z poziomem trudności. Aparat matematyczny został zredukowany do n

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-2-teodor-jeske-choinski-28515u

Cena:


Gianca

Autor: Jacek Łukawski

Posłuchajcie Arka Olsona. który z dryfującej wśród chmur wyspy trafił na pokład latającego okrętu. Opowie wam. jak z chłystka zmienił się w powietrznego pirata. co burzom się nie kłania. Opowie o żaglach. które wypełnia wiatr. o prętach burzowych wysuniętych przez ambrazury i o ventusach. z którymi żeglują płanetnicy. Ale przede wszystkim opowie o swym wielkim marzeniu. aby zajrzeć pod dno powietrzne. którego przekroczyć nie sposób. Witajcie na pokładzie Gianki. Oprzyjcie się wygodnie o reling i nadstawcie uszu.

 

Gianca to niezależna fabuła rozwijająca świat wykreowany w cyklu Kraina Martwej Ziemi. Do tej pory nakładem SQN Imaginatio ukazały się Krew i stal oraz Grom i szkwał – przygodowe powieści fantasy osadzone w realiach przypominających średniowiecze i

22: https://woblink.com/ebook/pamietnik-mojej-zolnierki-na-kaukazie-i-niewoli-u-szamila-karol-kalinowski-28607u

Cena:


Anna i Pan jaskółka

Autor: Gavriel Savit

Kraków. rok 1939. Anna jest córką profesora lingwistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ma 7 lat. ale już doskonale włada kilkoma językami.

Pewnego dnia ojciec Anny wychodzi z domu i jak zwykle w takiej sytuacji zostawia ją pod opieką przyjaciela. niemieckiego aptekarza. Tym razem jednak ojciec nie wraca. a aptekarz nie wyraża chęci. aby zaopiekować się dziewczynką. Anna nie wie. że Niemcy dokonali aresztowań w ramach czystki przedstawicieli polskiej inteligencji. Jest małą przestraszoną istotą. która nie może dostać się do zamkniętego mieszkania i nie wie. co ma ze sobą zrobić.

Na ulicy natyka się na dziwnego nieznajomego. który zwraca na nią uwagę. Próbuje dowiedzieć się czegoś o Annie. zadając jej pytania w rozmaitych językach. a gdy stara się ją ośmielić i zachęcić do rozmowy. zacz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 44sekrety dusz czysccowych, ewa kraus, tuwim twórczość, scenariusze przedstawień dla dzieci, rozmówki angielskie pdf, dzikie serce eldredge, świat milczenia, podstawy automatyki zadania, bóg urojony, tysiąc wspaniałych słońc film, karolina daszyńska-żygadło, ella zakleta, oczami mężczyzny nie idealnego pdf, jeżdziec miedziany, obraz rodziny w tangu, co się stało z iwoną wieczorek pdf, co to artykuły henrykowskie…