Kurtyna śmierci

Autor: W.E.B. Griffin

TAJNE OPERACJE tom 3.

NIEMCY. 1946 ROK.

Zimna wojna przybiera coraz bardziej osobistą i dramatyczną formę…

Na początku 1946 r. w Monachium agenci NKGB usiłują porwać dwie kobiety pracujące dla Armii amerykańskiej. Ponoszą jednak porażkę. Jeden z nich zostaje ranny. a następnie zatrzymany przez Centralny Dyrektoriat Wywiadu. w którym tak naprawdę służy jedna z kobiet.

Incydent ten ma poważne reperkusje dla szefa Dyrektoriatu Jamesa Cronleya oraz wszystkich uwikłanych w niego stron. Choć Niemcy zostały pokonane. Cronley i jego towarzysze znaleźli się na froncie innej. równie groźnej wojny.

Zmienił się wróg. zmieniły się reguły gry. lecz stawka nigdy nie była tak wysoka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


ISBN

9788320056129: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/kpp-w-ksrg-mariusz-chomoncik-jacek-nitecki-wieslaw-poparda-133602u

Cena: Jacek Nitecki


1

:

:

Cena:


ISBN

9788377738320: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wypieki-dla-diabetykow-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzeje

Cena:


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788381373500: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podstawa-wymiaru-skladek-zus-praktyczne-problemy-praca-zbiorowa-130046u

Cena:


Żebraczka spod kościoła Świętego Sulpicjusza

Autor: Ksawery de Montepin

Hrabia Emmanuel d’Areynes. stojąc u progu śmierci po ataku apopleksji. myśli już tylko o rozporządzeniu swoim majątkiem tak. by nie dostał się on w niepowołane ręce: pruskiego najeźdźcy lub męża bratanicy – cynicznego rozpustnika i hulaki. Gilberta Rollina. Bratanek hrabiego. młody i nieskazitelny ksiądz Raul. przychodzi z pomocą w sporządzeniu testamentu w taki sposób. aby kapitał został zabezpieczony dla mającego się narodzić dziecka Gilberta i Marii Henryki.

Joanna Rivat niedawno wyszła za mąż. Teraz wiedzie ubogie. lecz szczęśliwe życie u boku kochającego męża. Pawła. z którym spodziewa się dziecka.

Gdy wojska pruskie podchodzą pod Paryż i zwykli obywatele muszą stanąć do walki. a ludzka podłość upomina się coraz bardziej o zabezpiecze

:

Cena:retoryk, pawlukiewicz mp3, z głowy, oskar i pani roza audiobook, krwawa róża, doktor sen pdf, modlitwa za owena, łukasz pohl prawo karne, psychopaci stephen seager, jim simons, tamci, rosyjskie słówka, sezon burz pdf, 2 część dziadów, medycyna estetyczna pdf, widmo komunizmu, spisek rewolta, marek tuliusz, biblia w literaturze, podejrzany lee child, kamienie na szaniec książka pdf…