Autor

Renata Godlewska:

:

Cena:


Jasna godzina. Dziennik życia i umierania

Autor: Nina Riggs

Jak kochać i cieszyć się każdą chwilą w obliczu nieuniknionego

Fantastyczna autoterapia dla szukających pociechy w trudnych chwilach

Bestseller New York Timesa

Nina Riggs. młoda mama. żona i poetka. podświadomie wie. że jej kolej w końcu nadejdzie. Pochodzi z silnie obciążonej genetycznie rodziny – jej matka. dziadek. ciotki i kuzynowie umarli na raka. Gdy ma 37 lat. staje twarzą w twarz z nowotworem. Złośliwy rak piersi. Jedna mała plamka.

Jasna godzina miała być pamiątką dla synów – 9-letniego Freddy’ego i o dwa lata młodszego Benny’ego – która w przyszłości pozwoli im zrozumieć. jak ogromną miłością ich darzyła. Chłopcy widzą chorobę na swój naiwny sposób. a Nina stara się przygotować ich jak najlepiej na czas. w którym jej zabraknie.

Błyskotliwa. rozbrajająco zabawna i głęboko poruszająca Jasna godzina uczy. jak kochać każdego dnia. nawet kiedy coś idzie nie tak. To książka o spojrzeniu śmierci prosto w twarz. a także niezwykle udana próba pogodzenia się z losem. Swoisty balsam dla duszy i forma modlitwy. Nina pisze bez zbędnego patosu. dzieląc się z czytelnikami swoją codziennością. Uczy. jak doceniać proste przyjemności i nie tracić pogody ducha.

Jasna godzina niemal natychmiast po premierze znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Książka podbiła serca amerykańskich czytelników. a prawa sprzedano już do kilkunastu krajów. Dziennikarze i recenzenci porównują ją z bestsellerowym Jeszcze jednym oddechem Paula Kalanithiego. opublikowanym przez Wydawnictwo Literackie w 2016 roku.

„Nina najbardziej lubiła poranki. (…) Nie zdziwiło mnie więc. że zmarła tuż przed wschodem słońca. o szóstej rano dwudziestego szóstego lutego”. John Duberstein. mąż Niny

„Wspaniała książka i waleczna kobieta”. Lucy Kalanithi. żona Paula Kalanithiego

„Poruszające… chwytające za serce… Jasna godzina to tegoroczny odpowiednik Jeszcze jednego oddechu Kalanithiego”. The Washington Post

„Jest wiele książek o umieraniu. ale tylko Riggs. umierająca kobieta. pokazuje jak żyć”. New York Times Book Review

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


ISBN

9788380643406: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/tajemnice-mazdaznanu-eugeniusz-polonczyk-32104u

Cena:


Świat antyczny a my

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Świat antyczny a my: (osiem wykładów. wygłoszonych na uniwersytecie w Petersburgu w roku 1901). Tadeusz Stefan Zieliński. pseud. Eheu (1859-1944) – polski historyk kultury. filolog klasyczny. profesor Uniwersytetu w Petersburgu i Uniwersytetu Warszawskiego. członek Polskiej Akademii Umiejętności. Był jednym z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych badaczy świata antycznego. W latach 20. kilkakrotnie zgłaszano jego kandydaturę do Literackiej Nagrody Nobla; w tym okresie zdarzały się wyróżnienia tą nagrodą nie tylko pisarzy. ale również filozofów. historyków czy mówców. sam Zieliński jednak noblistą nie został. W swoich badaniach spec

3: https://woblink.com/ebook/slady-kultury-starego-swiata-na-rusi-kijowskiej-franciszek-rawita-gawronski-32282u

Cena:brzydki zły szczery, snapchat na komputer online, kołakowska agata, obuchowicz pediatria, psychologia jungowska, ciernista róża, proces pielęgnowania położnictwo, dziewczyna we mgle lektor, remigiuszmroz.pl/seweryn, sztuka obsługi penisa ebook, metodologia badań nad edukacją rubacha pdf, śpiewnik dla dzieci, christoffer carlsson, jan kulesza, hearthstone poradnik, czasopisma pdf, powiem wam jak zginął, motywy patriotyczne, konrad wallenrod interpretacja…