ISBN

9788373778986: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/odwaz-sie-na-zmiany-jak-pokonac-strach-przed-nieznanym-by-osiagnac-spelnienie-colette-baron-reid-135857u

Cena:


Koniec stresu i nadwagi. Unikalny program pozwalający schudnąć nawet kilogram dziennie

Autor: Cruise Jorge

Stres powoduje przybieranie na wadze. a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu. Przekonuje o tym bestsellerowy autor New York Timesa. którego książki przełożono już na 16 języków. Ten wpływowy trener fitness i specjalista od odżywiania prezentuje prosty. 12-tygodniowy plan. który stanowi odzwierciedlenie przełomowych wyników badań naukowych. Program ten pokazuje. jak możesz łatwo dezaktywować działanie hormonów stresu. Wykorzystasz w tym celu sprawdzone zalecenia pozwalające dokonać modyfikacji Twojego nastawienia oraz zakorzenionych przekonań. Dzięki zawartym w publikacji poradom. będziesz mógł się delektować smakiem pysznych muffinów. naleśników. pieczywa. smażonego kurczaka czy w

:

Cena:tim ferriss 4 godzinny tydzień pracy pdf, dieta mlynarskiego, sylwia urbańska, stalker zew prypeci poradnik, łobocki metody badań pedagogicznych, przewodnik po gdańsku pdf, anna warda, katarzyna ziemnicka, psychologia rozwoju człowieka pdf, bez skrupułów pdf, mój torin pdf, pwn skrót, zarządzanie w administracji publicznej pdf, wasteland 2 solucja, mróz chyłka tom 11…