Podatki 2015 cz.4 – Podatki od spadków i darowizn. PCC. Podatki i opłaty lokalne

Autor: INFOR PL SA

Publikacja zawiera ujednolicone teksty (stan prawny na 1 stycznia 2015 r.) ustaw: – O podatku od spadków i darowizn – Podatku od czynności cywilnoprawnych – Podatkach i opłatach lokalnych – Opłacie skarbowej – Wybrane rozporządzenia wykonawcze do tych ustaw W ujednoliconych tekstach przepisów zostały wyróżnione zmiany wprowadzone z dniem 1 stycznia 2015 r. Opracowanie zawiera komentarze do zmian wprowadzonych z dniem 1 stycznia 2015 r. w formie przewodnika po zmianach.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 23.9


Anielski sennik. Odczytywanie wiadomości przekazywanych przez anioły i przewodników sennych

Autor: Doreen Virtue

Sny są wrotami prowadzącymi do innych światów. czasów i wymiarów. To święte portale. przez które otrzymujemy wiadomości z samego Źródła. często pod postacią symboli przekazywanych przez naszych przewodników sennych i anioły. W najnowszej książce Doreen Virtue i Melisa Virtue przedstawiają genezę snów. sposób ich interpretacji. rolę aniołów oraz charakteryzują istoty. które powinniśmy prosić o pomoc i przewodnictwo po świecie snów. Dzięki tej książce zdobędziesz narzędzia. które poprawią jakość Twoich nocnych podróży. Znajdziesz tu między innymi techniki kreowania i przywoływania snów. rytuały i afirmacje oraz wskazówki pomagające w odpowiednim przygotowaniu przestrzeni. w której śpisz. Nauczysz się także rozróżniać rodzaje snów. a zawarte w książce prawdziwe historie i przykładowe interpretacje pomogą Ci rozszyfrować własne sny i odczytać przekazywane w nich wiadomości. Wkrocz do magicznego świata snów!

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 19.9


UFO-landia

Autor: Ewa Sikorska – Jabłonowska

„UFO-landia” Ewy Sikorskiej – Jabłonowskiej to powieść science fiction z obszaru rzeczywistości alternatywnej. rozpoczynająca się wraz z zakończeniem II wojny światowej. Tajemniczy kosmici rozwijają w Polsce struktury swojej służby – UFO-landii. Do sieci mogą przystąpić też Ziemianie. po przejściu specjalnych testów. Łatwo ich zwerbować ze względu na wyższy standard życia. Jednak nie byli świadomi tego. co stanie się z nimi z chwilą wstąpienia do UFO-landii. Zarzucono na nich sieci. które stwarzają w umysłach bezwzględność. iż będą skazani na przestrzeganie norm prawnych obowiązujących w UFO-landii. Dodatkowo zostaną pozbawieni wszelkich uczuć i wszystkiego. co się z nimi wiąże. a staną się świetnym materiałem do produkcji istot nieziemskich. W tę scenerię autorka wpisuje losy trojga bohaterów Latrix. Boba i Worma. Są bardzo różni. Latrix. nastawiona na sukces w strukturach UFO-landii. jest skłonna zdradzić męża. by osiągnąć swój cel. Natomiast Bob i Warm po odkryciu. że są zaczipowani. próbują uwolnić się ze szponów służby. W powieści pojawia się również wątek kryminalny oraz miłośny. Mimo iż jest to powieść science fiction. autorka przedstawia też działanie państwowych służb. Przy okazji czytania świetnej powieści. sprawdźmy czy chodzi o służby celne czy wywiadowcze służby specjalne.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 12.9


Trzy minuty po trzeciej. Powieść sensacyjno-egzotyczna

Autor: Teodor Parnicki

Powieściowy debiut Teodora Parnickiego z 1929 roku wraca do czytelników po ponad 85 latach zapomnienia!

Autor przenosi czytelników w egzotyczny świat Azji i  odległej Mandżurii. której stolica. Harbin. w latach dwudziestych zyskała miano „Paryża Dalekiego Wschodu”. Właśnie tam rozpoczyna się historia opowiedziana na kartach „Trzech minut po trzeciej”. powieści. której narracja jest kreślona przez Parnickiego w zgodzie ze wszystkimi regułami literatury popularnej początku XX wieku.

Akcja powieści rozpoczyna się w mroźny zimowy wieczór w połowie lutego 1927 roku. gdy w ręce sowieckiego wywiadu przypadkowo dostają się dokumenty. których ujawnienie naraziłoby japońskie interesy związane z Koleją Wschodniochińską. Tajne informacje wkrótce mają być prze

22: https://woblink.com/ebook/fragmenty-winem-poplamionego-notatnika-charles-bukowski-robert-sudol-17579u

Cena:


Mennica

Autor: Mateusz M. Lemberg

Policjanci. fałszerze. gangsterzy i mordercy jeszcze raz zatańczą w rytm szalonej polki. pod dyktando nominowanego do Nagrody za Najlepszą Kryminalną Powieść Miejską 2014 Mateusza M. Lemberga.

W nocy nie słychać w lesie śpiewu ptaków. Samotny pies myśliwski myśli o swoim panu. warując w środku młodnika. Z nudów i głodu gryzie palec dziewczyny. której ciało wyczuł pod darnią.

Samotny mężczyzna siedzi w wyciszonym. ukrytym pomieszczeniu i przygląda się pracującej maszynie offsetowej. Drżą mu dłonie. Tuż obok stoi prasa do wyrobu monet. Jeszcze nie wie. że ta nielegalna mennica przyczyni się do końca jego marzeń.

Policjant. który nie stoi już na straży prawa. wpatruje się w pistolet na półce. Niedługo będzie musiał go użyć. żeby ochronić dobro i miłość. Nie wie. że sprowadzi śm

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 18jerzy różański, self reliance emerson pdf, gupi muzg, sedymentacja przykłady, andrzej januszewicz, planeta singli 2 za darmo, skrzydlata trumna, słówka charakterystyczne dla present perfect, lowca nastolatek, jak być dobrym sprzedawcą, ostrożnie kasdepke, programowanie języka, orędzie gietrzwałdzkie, krawcowa z madrytu książka, angielski w hotelu pdf, heartstone poradnik, streszczenie silaczka, vi keeland walka, joanna krol, teksty rodziców, rzeka kłamstwa online, ukryty pokój, historia klasówka onet…