Niebezpieczne zboża. Groźny gluten

Autor: Bożena Przyjemska

Niemal we wszystkich kulturach produkty zbożowe są podstawowym elementem diety. Czy rzeczywiście są one zdrowe dla każdego? Dla osób. które są uczulone na gluten – białko znajdujące się we wszystkich zbożach – produkty mączne są toksyną i zagrażają ich życiu. Natomiast dla tych. którzy mają na nie nadwrażliwość. spożywanie ich powoduje groźne choroby. rzadko jednak kojarzone z tym produktem. Dzięki Autorce – naturoterapeutce i dietetyczce z 30 – letnim doświadczeniem. będziesz mógł sam przekonać się o wartościach terapeutycznych diety bezglutenowej. która pomaga w leczeniu i zapobiega ponad 200 przewlekłym chorobom. mającym związek z celiakią i nietolerancją glutenu. Znajdziesz tu także informacje na temat Specyficznej Diety Węglowodanowej. która je

:

Cena:


ISBN

9788324056194: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/fashionistki-zrzucaja-czadory-aleksandra-chrobak-136790u

Cena:


Wszystkie barwy roku

Autor: Anna Klejzerowicz

Dzień Babci. Dzień Przytulania. Wielkanoc. zagubiona w czasie i przestrzeni tajemnicza Wigilia… To tylko niektóre z tematów. które wzięły na swój warsztat polskie pisarki.

Historie refleksyjne. pełne radości i smutku. współczesne. ale również te zaklęte w przeszłości. Żartobliwe. poważne. lekkie. ale zawsze niosące nadzieję. pokazujące. że wszystko jest w naszych rękach.

Dwanaście opowiadań. dwanaście historii. które bawią. wzruszają. zmuszają do refleksji. Mieszanka stylów sprawia. że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Z przyjemnością odbyłam podróż do świata postaci wykreowanych przez trzynaście świetnych pisarek. Serdecznie polecam!

Joanna Wolf. blog NIEnaczytana

Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne. dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie!

Wioleta Sadowska

Autorki opowiadań: Hanna Greń. Edyta Świętek. Anna Klejzerowicz. Hanna Urbankowska. Iwona Walczak. Iwona Czarkowska. Karolina Kubilus. Iwona Żytkowiak. Monika Orłowska. Joanna Sykat. Joanna Kruszewska. Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9phrasal verbs ćwiczenia pdf, właściwy wybór, odmiany terytorialne polszczyzny, poezja baroku, zafganistanu pl, joanna d arc gra, general broni, hold you close pdf, rośliny nas ocalą, jezioro łabędzie mp3, de courtenay, mariusz trojak, pustułka miszczuk, bitwa pod jeną i auerstadt, stalowe serca, powiedzenia łacińskie, zamożność bogactwo, pałac zdrady, grobowiec pierwszego cesarza chin, książki tess gerritsen, białynicki birula…