Krzyk nocy

Autor: Barbara Wrzesińska

„Krzyk nocy” to szósty tomik Barbary Wrzesińskiej. który powstał z gościnnym udziałem córki Magdaleny. prezentującej również swoje wiersze.

Treść książki wzbogacona jest fotografiami obrazów akrylowych stworzonych przez samą autorkę. a także rysunkami namalowanymi przez córkę.

Wiersze stanowią rymowane wspomnienia głównie dotyczące bezsilności. na wielu płaszczyznach i w różnych sytuacjach życiowych. Pesymistyczne stany. z których bardzo często nie widzimy wyjścia. powodują w nas wielki ból. krzyk i rozpacz. Wiersze autorki są bardzo melancholijne. głęboko emocjonalne na przemian przepełnione cierpieniem i radością.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 11.9


Salon sukien ślubnych

Autor: Rachel Hauck

Dwie kobiety. które dzielą dziesięciolecia i olśniewająca suknia ślubna kryjąca pewien sekret…

Opowieści Cory i Haley przeplatają się w czasie w cieniu ukochanego sklepu ślubnego: historia Cory przenosi czytelnika do lat 30-tych.  historia Haley dzieje się w czasach współczesnych. Choć tak się różnią. obie pomogą innym odnaleźć marzenia. gdy ich własne legną w gruzach. Muszą wyruszyć w pełną sekretów podróż. odkryć moc swoich marzeń i magię codziennej miłości. A towarzyszyć im będzie pewna niezwykła suknia ślubna…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 35.9


https://woblink.com/product-publication/download/32238/epub

1: Autor

Autor

:

Cena:


ISBN

9788379951123: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/faza-rem-pawel-dobkowski-marcin-dobkowski-bozena-kurzydlowska-agnieszka-sudomir-32116u

Cena:


ISBN

9788380643864: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:historia pewnej dziewczyny, marcin wójcik z żoną, historia wielkiej brytanii książka, kupisiewicz podstawy dydaktyki, lekarze hitlera, sztuka kochania download, ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, archipelag gułag mobi, dziady cz 3 opracowanie szczegółowe, wyspy plugawe, balladyna mobi, książki pedagogiczne pdf, mariusz maszkiewicz, sprawdziany klasa 3 szkoła podstawowa, anna zbiegień-turzańska, kubuś puchatek po angielsku pdf, siostry bernard minier, zostały tylko kamienie, otchłań szmidt, umarli tańczą, green abby, damian król, dni bez końca, filip zając, elementarne ćwiczenia dykcji, allen carr pdf download, intp-t zawody, epub pdf, żona między nami…