Oślepiona

Autor: Nash Tina

Kiedy dziewiętnastoletnia Tina poznaje Shane’a. koleżanka ostrzega ją. że jest niebezpieczny. Lecz gdy spotyka go dziesięć lat później. widzi w nim mężczyznę. w którego ramionach znajdzie upragnione poczucie bezpieczeństwa. Całkowicie zauroczona nie zauważa. jak agresywny potrafi być jej ukochany.
Po ośmiu miesiącach następuje pierwszy brutalny atak. Shane wyzywa Tinę. opluwa i wyrzuca przez okno na ulicę…
Tina nie zrywa z nim – miłość bierze górę nad instynktem samozachowawczym. Jest silniejsza niż ból. strach i upokorzenia. Ciężkie pobicia. pęknięcie kości policzkowej. rany zadawane nożem. interwencje policji. kochanki Shane’a przewijające się przez dom Tiny – jak można to wytrzymać? Jednak Tina znosi kolejne tortury. Shane znęca się nad nią. również na oc

29.99: https://woblink.com/ebook/gdzie-rosna-pieniadze-dymmel-joanna-125729u

Cena:


Testowanie oprogramowania w praktyce

Autor: Adam Roman

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury testerskiej. Autorzy – praktycy testowania – przedstawiają rzeczywiste problemy. z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy. jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji. ponieważ Czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów.

Teksty wchodzące w skład książki dotyczą bardzo zróżnicowanych obszarów testowania. takich jak:

* automatyzacja.

* testowanie urządzeń mobilnych.

* testowanie użyteczności.

* testowanie wydajnościowe.

1:

Cena:


ISBN

9788323394525: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:


ISBN

9788381192699: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788301200015: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/hr-business-partner-karina-popieluch-126463u

Cena:kompetencje społeczne pdf, ewa miklaszewska, harlan coben pdf, mroźne łzy, walc stulecia, radio wolna europa online, mafia na wybrzeżu pdf, książki mroza kolejność, wycena środków trwałych, польские падежи, tymoteusz pawlikowski, stanisław mocek, samotne ojcostwo, detektywi na kółkach, historie zdradzonych mężów, 365 dni fragment, serce gangstera doci, hegomonia…