O czym szumią wierzby

Autor: Kenneth Grahame

O czym szumią wierzby – klasyczna powieść dla dzieci autorstwa Kennetha Grahame’a. opublikowana w 1908 roku.

Książka w prosty i dowcipny sposób opisuje przygody antropomorficznych zwierząt: Kreta. Szczura. Ropucha. Borsuka i Wydry. Ich wady i zalety. zamiłowania i pasje są echem ludzkich spraw i postaw życiowych. Pomimo różnic. te zwierzęta w powieści żyją w przyjaźni ze sobą. Negatywnymi bohaterami książki są tchórze. kuny i łasice. które opanowują Ropuszy Dwór.

Kenneth Grahame – brytyjski ekonomista i pisarz. pochodzenia szkockiego.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Bez słowa

Autor: Rosie Walsh

Siedem idealnych dni. Potem on zniknął.

Gdy Sarah poznaje Eddiego. zapomina o całym świecie. pragnie nacieszyć się każdą wspólną chwilą. Spędzają razem najpiękniejszy tydzień w ich życiu. Aż nadchodzi nieuchronne rozstanie…

Obiecują sobie utrzymywać kontakt. zanim nie wymyślą planu na wspólne jutro. Lecz jedno z nich nie dotrzymuje słowa. nie daje znaku życia. Przepada jak kamień w wodę…

Przyjaciele namawiają Sarah. by zapomniała o nim. Ale ona nie może. Wie. że coś się stało. że musi istnieć jakieś wytłumaczenie. Minuty. dni. tygodnie mijają. a Sarah jest coraz bardziej zmartwiona.

Pewnego dnia odkrywa. że miała rację…

Bez słowa to wyjątkowa i przewrotna opowieść o ludziach. którzy nigdy nie powinni stanąć na swojej drodze.

Książka zostanie wydana w kilkudziesięciu krajach.

Bestseller numer jeden w Niemczech i w innych krajach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788380839861: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/decyzja-ktora-zmi

Cena:bajki ebook, gra w pythonie, english for laboratory diagnosticians, stanisław lem dzienniki gwiazdowe, niezgodna ebook, przednerkowa niewydolność nerek, dziwak ekscentryk, felix net i nika ebook za darmo, mikołaj getka kenig, niezdobyta pdf, skuteczne sposoby inwestowania w nieruchomości, pan tadeusz rozprawka tematy, a an the ćwiczenia dla początkujących pdf, psychoterapia dorosłych dzieci alkoholików, wielka księga cipek pdf, prus katarynka, witaj karolciu, sen alicji, czyli jak działa mózg, gramatyka historyczna, to tylko przyjaciel abby jimenez pdf, wiedźmin kolejność czytania, kolekcjonerka zbrodni, performens…