Temeraire (Tom 9). Liga Smoków

Autor: Naomi Novik

Ostatni tom cyklu „Temeraire” – niezwykłego połączenia fantasy i powieści historycznych z czasów napoleońskich.

Najazd Francuzów na Rosję zakończył się klęską. Kapitan William Laurence i smok Temeraire ścigają wycofującego się wroga. ale Napoleon już gromadzi siły do nowej ofensywy. Co więcej. obiecuje. że smoki z całego świata uzyskają liczne przywileje. jeśli do niego dołączą. Propozycja ta budzi ogromne zainteresowanie we wszystkich krajach. od Azji do Afryki. nawet w Anglii. gdzie smoki od dawna narzekały na okropne traktowanie ze strony rządu i mieszkańców. Na dodatek Laurence i Temeraire niebawem odkrywają. że Napoleon ma jeszcze jednego asa w rękawie – i może dzięki temu wygrać wojnę i podbić świat…

Wydawnictwo: REB

Cena: 23.9


ISBN

9788363444525: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/tylesmy-juz-przeszli-dziennik-pisany-w-bunkrze-zolkiew-1942-1944-clara-kramer-anna-wylegala-125429u

Cena: Anna Wylegała


ISBN

9788377794807: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/tanczac-na-czubkach-palcow-gabriela-anna-kantor-124534u

Cena:


Tak będzie prościej

Autor: Przemysław Semczuk

To nie tylko kryminał! To powieść społeczna o tym. jak młoda jest nasza poprawność polityczna. – Marcin Wroński

W 1993 roku zabójstwo przewodnika sudeckiego Tadeusza Stecia jest sensacją. Cała Jelenia Góra plotkuje o skarbach. które zgromadził. i o przyjaźni z zamordowanym byłym premierem Piotrem Jaroszewiczem. Dla policji kluczem do sprawy jest jednak homoseksualizm ofiary. Tymczasem dochodzi do kolejnych zagadkowych morderstw. a śledztwo prowadzi w góry. do karkonoskich schronisk i tropem przemytników na przejścia graniczne. Czy w grę wchodzi przemyt. a może powiązania z Jaroszewiczem. tajne archiwa i złoto. które Niemcy wywieźli z Wrocławia w ostatnich dniach wojny? Gdy podejrzanego udaje się w końcu namierzyć w środowisku homoseksualistów. wtedy okazuje się. że…

Osnuta na faktach powieść doskonale ukazuje też społeczną rzeczywistość czasów przemiany ustrojowej. kiedy to milicja z dnia na dzień stała się policją. dawni funkcjonariusze służb bezpieczeństwa nadal mieli wiele do powiedzenia. a zwykli ludzie starali się znaleźć swoje miejsce w nowym systemie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


https://woblink.com/product-publication/download/126055/epub

1:

:

Cena:opór. niegodziwe rozrywki pdf, jestem szczesliwym singlem pdf, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć, możesz wyleczyć choroby autoimmunologiczne pdf, starożytni słowianie, wartości liczbowe przy kalkulacji, cezarygmyz, agnieszka krawczyk kamienica pod szczęśliwą gwiazdą, crusader kings 2 poradnik, ilona copik, słuchowiska dla dzieci mp3 download, sąsiedzi z piekła rodem 2 gra, propriocepcji, limnologia, gabriela zapolska książki, opowieści podręczne, phrasal verbs pdf polski, bitwy które zmieniły bieg historii, cafe pod minogą…