Badanie towarów przemysłowych

Autor: Ewa Kubińska-Jabcoń

Profesor AGH Wiktor Kubiński z zespołem tym razem przedstawia praktyczne kompendium wiedzy dotyczące zastosowania metod badania towarów niespożywczych – przemysłowych. To druga książka profesora Kubińskiego wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN. po dobrze odbieranej publikacji: „Wybrane metody badania materiałów. Badanie metali i stopów”.

Obecna książka zawiera przegląd bardzo wielu metod badania takich materiałów. jak np.:

• wyroby włókiennicze.

• sprzęt AGD.

• wyroby papiernicze.

• skóry.

• wyroby perfumeryjne.

• meble.

• urządzenia medyczne czy

1: Autor

Cena:


ISBN

978-83-241-6535-3: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/ostrze-czerwonej-kredki-malgorzata-stefaniuk-carol-wyer-31903u

Cena:przemysław ignaszewski, jan burzyński, samantha young wszystko co w tobie kocham pdf, trzynasta księga pana tadeusza pdf, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych pdf, world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza, sztuka kobiecości pdf, kasjusz dion historia rzymska pdf, dracula bram stoker pdf, jak podrywają szejkowie pdf, farmagedon pdf, t pilch zasady badań pedagogicznych pdf, idiota (powieść), magia słów. jak pisać teksty, które porwą tłumy, piotr prusinowski, tradycje chin, perfekt niemiecki ćwiczenia pdf, dama paxtona pdf…