Królowie Wyldu

Autor: Nicholas Eames

Najlepsza książka fantasy 2017 roku. – Fantasy-faction.com.

Nagrody za najlepszy debiut fantasy 2017 r.

THE DAVID GEMMELL MORNINGSTAR AWARD.

THE REDDIT/FANTASY AWARD.

Lubisz Abercrombiego i Pratchetta – pokochasz Eamesa! – „Fantasy Review Barn”

Saga wraca na scenę!

Chwała nigdy się nie starzeje.

Clay Cooper i członkowie jego grupy niegdyś zasłynęli jako najokrutniejsi najemnicy. najlepsi z najlepszych w tej części Wyldu. Dni ich chwały dawno przeminęły. a oni sami oddalili się od siebie. rozpili się. przytyli i zestarzeli. Pewnego dnia na progu Claya pojawia się jego dawny kompan. Gabriel. Prośba. z którą przybywa. dotyczy misji. jakiej może się podjąć tylko ktoś bardzo odważny bądź bardzo głupi.

Córka Gabriela. Rose. została uwięziona na drugim końcu świata w mieście. które oblega chmara potworów nazywanych hordą z Wyldu. Aby dotrzeć pod mury miasta i pokonać hordę. reaktywowana Saga musi rozprawić się z kanibalami. żądnymi zemsty bogami oraz niedającą im chwili wytchnienia łowczynią głów.

Nadchodzi pora. by przywrócić Sagę do życia.

Genialny debiut… Rewelacyjna epicka fantasy…– „PublishersWeekly”

Szalona. porywająca. trzymająca w napięciu książka! Wspaniałe postaci – dający się lubić dranie. z którymi się zżyłem i którym kibicowałem podczas ich wędrówki – oraz przeróżne fantastyczne stwory. A wszystko to podlane specyficznym humorem. dzięki czemu podczas lektury ani na chwilę nie przestałem się uśmiechać. Cudo! – John Gwynne. autor Zawiści.

Doprowadzi was do śmiechu i płaczu… Wprost zabraknie wam tchu! Ta książka ma dosłownie wszystko! – K.J. Parker. autor Składanego noża oraz Młota Nicholas.

Eames wprowadził do gatunku fantasy wrażliwość rock’n’rollowca i dowcip kpiarza. – Sebastien de Castell. autor cyklu „Wielkie płaszcze’

Wartka akcja i poczucie humoru. Świetna książka! – Ian Irvine. autor Cienia na szkle.

Genialna. Pełna humoru i ciepła. – John Hollins. autor trylogii „The Dragon Lords”

Clay Cooper niegdyś był członkiem Sagi. najsłynniejszej grupy najemników na świecie. od tamtej pory jednak przeszedł na emeryturę i teraz wiedzie spokojne życie z żoną i dziewięcioletnią córeczką – to znaczy do czasu. gdy w jego progu staje Gabriel. dawny kompan i także członek Sagi. Potrzebuje pomocy. Jego córka Rose została uwięziona na drugim końcu świata w pewnym mieście. które oblega chmara potworów nazywanych hordą z Wyldu.

Clay niechętnie godzi się pomóc kompanowi i obaj wyruszają odnaleźć i zwerbować pozostałych członków Sagi. Będą to: Korg. rozkojarzony czarownik. Matrick. król-rogacz trzymany w uwięzieniu przez własną żonę. i Ganelon. śmiertelnie niebezpieczny wojownik. który dekady od rozwiązania Sagi spędził zamieniony w kamień.

Połączywszy siły. wyprawiają się na wskroś rozległego. pełnego potworów lasu o nazwie Wyld. Po drodze rozprawiają się z kanibalami. żądnymi zemsty bogami oraz niedającą im chwili wytchnienia łowczynią głów imieniem Ostróżka. Wszakże największym zagrożeniem jest czekająca na nich w mieście Castia horda. Aby się z nią uporać. członkowie Sagi muszą przekonać zarówno swoich rówieśników. jak i niecierpliwych młodzików. ażeby postawili na szali wszystko celem zdobycia tego. co jest najcenniejsze dla każdego najemnika: wiecznej chwały.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Dzieci gwiazd i Lustra Lodu

Autor: Katarzyna Izbicka

Wierzysz w Elfy. Syreny i Jednorożce? To świetnie. bo za chwilę się z nimi spotkasz.

Lindsay to zwyczajna nastolatka. której pasją jest taniec. a sposobem na chandrę – pyszna kawa w ulubionej kawiarni. Dziewczyna wiedzie normalne. spokojne życie do czasu. gdy splot wielu pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń wstrząsa jej bezpiecznym światem. Jej ukochany kuzyn. Eric. nagle znika bez śladu. i to w dniu swoich urodzin. a niedługo później w szkole pojawia się nowy chłopak. który wywraca życie Lin do góry nogami. W dodatku okazuje się. że Wielka Wojna była czymś zupełnie innym. niż twierdzą wszyscy dookoła. i uczestniczyli w niej nie tylko ludzie…

Jak te wszystkie rewelacje wpłyną na życie Lindsay? Czy będzie umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistośc

:

Cena:


Działalność Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w systemie bezpieczeństwa państwa w latach 1999–2018

Autor: Marceli Herman

Monografia. ukazuje działalność Żandarmerii Wojskowej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w całościowym systemie bezpieczeństwa państwowego. przy uwzględnieniu podsystemu obrony państwa i podsystemu operacyjnego oraz współdziałania formacji z innymi podmiotami bezpieczeństwa publicznego w płaszczyźnie krajowej i międzynarodowej. Ponadto ma na celu zobrazowanie płaszczyzn ustawowej działalności formacji. także w odniesieniu do systemu Host Nation Support (HNS). jej przeznaczenia w sytuacjach kryzysowych. przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym oraz udziale ŻW w misjach pokojowych i stabilizacyjnych.

Autor przedstawia zjawisko wieloaspektowości Żandar

:

Cena:


ISBN

9788363879945: Wydawnictwo

Format

1:

Cena:


Enamorada. truskawki i szampan

Autor: Elżbieta Walczak

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą

https://woblink.com/product-publication/download/139033/epub: 1

Cena:lutowanie pdf, naturalista andrew mayne, kazimierz kelles-krauz, ulysses moore wrota czasu, narracja polityczna, jak przejąć kontrolę nad światem, kochanice króla książka, mikołaj cześnik, elegancki morderca, zemsta kobiet, konflikt w kosowie, nauka o klimacie książka, wszystko tobie, python dla dzieci programowanie na wesoło pdf, apollo i boskie próby 3, lewis carroll alicja w krainie czarów, stemplowski, psychologia konfliktów, niewolnictwo w stanach zjednoczonych, karolcia test z lektury, ebook darmowy, wizygot, fizjoterapia w geriatrii…