Medycyna defensywna

Autor: Daria Bieńkowska

„W konkluzji zawarta jest myśl. że zawsze w prawie deliktów. jak i medycynie defensywnej odbijają się wszelkie problemy społeczne. kulturowe. etyczne i prawne. które dotyczą tak procesu tworzenia prawa. jak i polityki jego stosowania. Autorka zdaje sobie sprawę z trudności. jakie wiążą się z poszukiwaniem właściwego rozwiązania. gdyż w sektorze opieki zdrowotnej obserwujemy wyjątkową ostrość konfliktów i diametralną przeciwstawność wysuwanych racji. Taka postawa świadczy o jej dojrzałości naukowej”.

Z recenzji prof. zw. dr hab. Zdzisława Brodeckiego

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 34


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380838734: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/impresje-emigrantki-aleksandra-englander-botten-127698u

Cena:promieniotwórczość naturalna, język dax, krucjata memy, piotr patykiewicz, niedopasowani pdf, chyłka ebook chomikuj, kontener bieńczyk, izabela nowicka, chyłka 11 tom, pamiętnik blumki pdf, witold orzechowski, harry potter wszystkie części pdf, david ike, ćwiczenia pamięci i koncentracji pdf, wychowanie w duchu empatii, pamiętnik czarnego noska pdf za darmo, nauka łaciny pdf…