Dom przy Foster Hill

Autor: Jaime Jo Wright

Kaine Prescott dobrze wie. co to śmierć. Dwa lata temu straciła męża. a jej błagania o przeprowadzenie śledztwa w sprawie jego podejrzanego wypadku trafiły w próżnię. Rozpaczliwa potrzeba rozpoczęcia nowego życia skłania Kaine do kupienia w ciemno starego domu w miasteczku w stanie Wisconsin. z którego pochodził jej dziadek. Jednak rzut oka na ten upiorny opuszczony dom wystarcza. by natychmiast zwątpiła w słuszność swej pochopnej decyzji. A kiedy mroczne sekrety domostwa wypływają na wierzch. Kaine jest zmuszona zmierzyć się z przerażającą prawdą. że już nie ma gdzie się ukryć.

Sto lat wcześniej dom na Foster Hill kojarzy się Ivy Thorpe jedynie z bolesnymi wspomnieniami. Gdy w jego pobliżu zostaje znaleziona nikomu nieznana martwa kobieta. Ivy czuje się w obowiązku odkryć jej tożsamoś

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 45.9


ISBN

9788375619362: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/the-strange-case-of-dr-jekyll-and-mr-hyde-robert-louis-stevenson-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-135580u

Cena: Grzegorz Komerskizwiadowcy 7 pdf, figury geometryczne klasa 4 sprawdzian pdf, małopolska szkoła administracji publicznej, prince of persia piaski czasu patch polonizujący, pacjentka alex michaelides pdf, dariusz wrzosek, cesarz karol iv, ambasador bahr, hard ducha, leczenie ran, pamięć absolutna. nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, cham eliza orzeszkowa, jedz pysznie z niskim ig, założenia metodologiczne, ebooki pdf, medaliony czytaj online, kampanie wyborcze, jestem szczesliwym singlem pdf, sprzedaż psów bez rodowodu jaka kara, adam mickiewicz pan tadeusz, dary anioła 3 pdf, tomb raider plaża wraków, erotyczne książki…