ISBN

9788380883697: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/macierzynstwo-agnieszka-gawron-32036u

Cena:


Ścieżka Gniewomira

Autor: Piotr Skupnik

„Ścieżka Gniewomira to powieść o dorastaniu. Główny bohater – Oli Egilsson – z perspektywy lat opowiada o spędzonej w Norwegii młodości. dojrzewaniu i wierze. Początkowo był poganinem. modlącym się do wszechwiedzącego Odyna i gromowładnego Thora. Na tytułową ścieżkę wstąpił. aby zyskać nieśmiertelną sławę.

Powieść Piotra Skupnika to jednak książka niezwykła. ze względu na czas akcji. którą autor umieścił na przełomie X i XI wieku. Z perspektywy głównego bohatera czytelnik poznaje zaskakujące. często niebezpieczne przygody. jest świadkiem krwawych walk i morskich bitew oraz obserwatorem wydarzeń. jakie rozegrały się w Gnieźnie w roku 1000.

Po latach tytułowy wojownik. zarówno w kraju Mieszka. jak i na ziemia

11: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wieki-historii-polskiej-adam-mickiewicz-32112u

Cena:star wars część 3, leksykon rzeczoznawcy majątkowego pdf, opis koralika z lektury karolcia, lady śpiewa bluesa, minecraft cube, iwona wieczorek książka, mikolajek audiobook, salomon creed, słownictwo dom angielski ćwiczenia pdf, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, jan frycz modrzewski, lew starowicz on pytania intymne, wilczyńska stacja jagodno, wilk z wall street ksiazka, kowal prawdziwa historia pdf…