ISBN

9788365887566: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/zatrudnianie-cudzoziemcow-rewolucyjne-zmiany-praca-zb

Cena:


Kudłata nauka

Autor: Liz Kalaugher

Zwierzęta. aby przeżyć. muszą liczyć na swoje ciało. zmysły. spryt. swoich partnerów i członków stada. ale przede wszystkim na naukę. 

Od gęsto owłosionych kotów i psów po bezwłose homary czy kałamarnice – fizykę wykorzystują wszystkie stworzenia. Węgorz zabijał kraba za pomocą prądu znacznie wcześniej. niż wynaleziono paralizator. Słoń wyczuwał niebezpieczeństwo. odbierając wibracje poduszkami u stóp. zanim stworzono aparat słuchowy. 

Jak kotu udaje się pokonać grawitację?

Dlaczego węże udają wężyce. a ssaki sikają 21 sekund? 

Po co reniferom światło ultrafioletowe przy poszukiwaniu jedzenia? 

To jedyna książka. dzięki której poznasz sztuczki i przekręty zwierząt oraz zrozumiesz ich zachowanie w walce o przetrwanie. Odkryj świat pełen

:

Cena:


Efekty uboczne

Autor: Michael Palmer

Kate Bennet jest doświadczoną patolog. Prowadzi szczęśliwe życie u boku kochającego męża. jednak to może się wkrótce zmienić… W mgnieniu oka i całkowicie niespodziewanie jej życie zamienia się w koszmar – dwie pacjentki Kate umierają z powodu tajemniczej choroby. na którą zapada również jej przyjaciółka.

Lekarka odkrywa straszliwą tajemnicę związaną z testami nielegalnych leków. przeprowadzanymi przez gigantyczny koncern farmaceutyczny. Od tej chwili zagrożone jest jej małżeństwo. zdrowie psychiczne. a także życie…

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


Śmierć w obrzędach i zwyczajach ludu polskiego

Autor: Henryk Biegeleisen

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Znakomite dzieło opisujące nasze rodzime obrzędy dotyczące śmierci i pogrzebu. których korzenie niejednokrotnie sięgają czasów przedchrześcijańskich. Książka opisuje następujące zagadnienia: śmierć i jej posłowie. dusza cielesna. życie duszy po śmierci. umarli odwiedzają swoich. umrzyk duchem groźnym. wisielcy. samobójcy. upiory. świeca z tłuszczu umarłego służy złodziejom. wystawianie zwłok. ubieranie i składanie umarłego. straż przy zwłokach. trumna w wierzeniach ludu. zawiadomienie o zgonie i wyniesienie zwłok. objawy żalu po zmarłych. przeżytki palenia zwłok. grzebanie umarłych. stypa pośmiertna.

48: https://woblink.com/ebook/latopisiec-litwy-i-kronika-ruska-ignacy-danilowicz-32143u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32310/pdf

1:

:

Cena:


Głód miłości

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Nie każdy związek zaczyna się idealnie i nie zawsze jest bajką. Czasem trzeba wejść do czyjegoś piekła i w nim poszukać miłości.

Natasza Socha. pisarka. autorka m.in. Biura przesyłek niedoręczonych

Młody adwokat. Dawid. ma w życiu wszystko oprócz tego. co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę. Martę. Nie wie jeszcze. że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.

Dawid odwiedza Martę w szpitalu. gdzie po wypadku kobieta dochodzi do siebie. Z każdym dniem jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć. skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie. by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią. jakby miała przed sobą największego wroga.

Natalia Nowak-Lewandowska kolejny raz udowadnia. że nie boi się najtrudniejszych tematów i prezentuje czytelnikom niebanalną historię miłosną opartą na bólu. niepewności i niepokoju. Przeczytajcie i przekonajcie się. jak wygląda głód miłości.

Joanna Szarańska. autorka cyklu Kalina w malinach

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, rusinek niedorajda, język matematyki sprawdzian nowa era pdf, grawitacja sprawdzian pdf, dobre wnetrze, autorytarność, fizjologia pdf, świadomość zdrowotna, w górach szaleństwa pdf, trust again mona kasten pdf, otchłani, smutek definicja, marginalizacja społeczna, próbny egzamin gimnazjalny matematyka pdf, adam smith badania nad naturą i przyczynami bogactwa narodów, to nie jest miejsce do życia…