ISBN

9788376867410: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/zelazny-kruk-1-wyprawa-rafal-debski-134576u

Cena:


Ben Gurion.

Autor: Shapira Anita

Książka o Ben Gurionie jest nie tylko polityczną opowieścią. Poznajemy „przywódcę narodu”. ale także człowieka. Zamieszczone w książce fragmenty listów pokazują obszary. do których najtrudniej jest dotrzeć badaczowi. Prof. Anicie Szapirze to się udało. Dzięki książce dowiadujemy się nie tylko o kolejnych politycznych inicjatywach Ben Guriona. ale także o jego emocjach. smutkach. gorszych i lepszych stronach charakteru.

Autorka interesująco pokazuje jak polityka stopniowo podporządkowała sobie jego życie prywatne: po ceremonii zawarcia małżeństwa. młody małżonek udał się na spotkanie partyjne. a spóźnienie usprawiedliwił… ślubem. Książka o Ben Gurionie jest także ciekawą lekcją polityki. jest opowieścią o tym jak rodzą się nowe idee i działania polityczne. jak zmieniają się. doświad

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Hajmdal. Tom 2. Księżyce Monarchy

Autor: Dariusz Domagalski

Nadzieja prysła. Rozleciała się w pył wraz ze zniszczoną planetą Aquaris. na której znajdowała się siedziba Federacji Terrańskiej. Po bitwie w systemie Epsilon Eridani „Hajmdal” kieruje się ku rubieżom Galaktyki. Ucieka przed swoim przeznaczeniem. Ucieka przed pościgiem wrogów. którzy pragną zagłady ludzkości. Cel podróży zna jedynie dowódca okrętu – admirał Nathaniel Kashtaritu. Dokąd zmierza? Czy prowadzi załogę ku zagładzie. czy ku zwycięstwu?

Uszkodzony drednot nie jest w stanie przeciwstawić się flotom nieprzyjaciela. Ponadto brakuje wody. żywności i paliwa. Konieczne staje się uzupełnienie zapasów. Wybawieniem może okazać się Monarcha – olbrzymia gazowa planeta w układzie Zeta Monocerotis. wokół której krąży ponad siedemdziesiąt księżyców.

N

0: https://woblink.com/ebook/fantastycznie-nieobliczalni-jakub-malecki-jakub-cwiek-aneta-jadowska-jacek-lukawski-tomasz-marchewka-piotr-gorski-karolina-fedyk-marta-malinowska-aleksandra-radlak-magdalena-swierczek-grybos-137555u

Cena: Jakub Ćwiek


Polowanie na El Chapo

Autor: Douglas Century

Andrew Hogan i Douglas Century oddają w ręce czytelników zapierającą dech w piersi książkę. którą zamierza przenieść na ekran wytwórnia Sony. To fascynujący opis jednego z najważniejszych epizodów wojny narkotykowej XXI wieku. kronika kilkuletniego pościgu za przestępcą. który przez dekadę skutecznie wodził za nos organy ścigania.

Każda epoka ma swój słynny czarny charakter. ale też każdy przestępca kiedyś trafia na zdeterminowanego stróża prawa. który zrobi wszystko. by ukrócić zbrodniczy proceder. El Chapo spotkał na swej drodze agenta DEA. Andrew Hogana.

Po ukończeniu Akademii DEA w 2006 roku Hogan został skierowany do Arizony. Brał udział w wielu niebezpiecznych akcjach. podczas których wpadł na trop El Chapo. bossa kartelu narkotykowego Sinaloa i wroga publicznego numer jeden w USA.

33: https://woblink.com/ebook/glod-danuta-gorska-alma-katsu-133848u

Cena:


Jelito drażliwe. Leczenie dietą.

Autor: Stolińska-Fiedorowicz Hanna

Wszystko. co musisz wiedzieć o zespole jelita nadwrażliwego oraz 140 przepisów na pyszne i niepodrażniające przewodu pokarmowego posiłki.

 

Czy wiesz. dlaczego naukowcy nazywają jelita drugim mózgiem?

To właśnie jelita decydują o prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. nerwowego i pokarmowego.

W książce Jelito drażliwe znajdziesz zalecenia dietetyczne. a także proste i smaczne przepisy. dzięki którym posiłki znów będą sprawiały ci radość.

Zawarte w niej informacje i porady są wsparciem dla osób cierpiących na każdą postać zespołu jelita nadwrażliwego. 

W książce Jelito drażliwe dzielę się wiedzą. jak radzić sobie z problemem zespołu jelita nadwrażliwego na podstawie do

31.9: https://woblink.com/ebook/kopnij-pilke-ponad-chmury-iwona-szelezinska-134113u

Cena:zawod tester, hobbit wypracowanie, sposób na elfa tekst pdf, kurs excel 2010 pdf, słownik myśli filozoficznej, streszczenie ani z zielonego wzgórza rozdziały, irydion pdf, jak wyluzować, wariatka z komańczy, stary człowiek i morze pdf pobierz, protokół dyplomatyczny pdf, karolina baar, wiek to, nawiedzony shirley jackson, harry potter więzień azkabanu gra, łukasz tomys, transformacje angielski matura rozszerzona, angielski ćwiczenia słownictwo pdf…